ATV canlı Müge Anlı ile tatlı sert izle 2021 bugün | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle YOUTUBE 29 Eylül 2021 Çarşamba

ATV’nin ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezona iyi bir başlangıç yaparken programı 29 Eylül 2021 Çarşamba gününde izlemek isteyenler ATV canlı Müge Anlı ile tatlı sert izle 2021 bugün | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle YOUTUBE 29 Eylül 2021 Çarşamba başlıklarıyla aramalarda bulunuyor.

Çözülemeyen olayların enine boyuna araştırılarak çözüme kavuşturulduğu program Müge Anlı İle Tatlı Sert’te seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu kapsamda 14.sezonu ile ATV ekranlarında saat 10.00’da başlayan programın canlı yayın ve tekrarını izlemek isteyenler ATV canlı Müge Anlı ile tatlı sert izle 2021 bugün | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle YOUTUBE 29 Eylül 2021 Çarşamba başlıklarıyla internet arama motorlarında araştırmalarda bulunuyor.

ATV CANLI MÜGE ANLI İLE TATLI SERT İZLE 2021 BUGÜN | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLE YOUTUBE 29 EYLÜL 2021 ÇARŞAMBA
ATV ekranlarından yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 29 Eylül 2021 Çarşamba günkü yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLE

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Müge Anlı, Türkiye’nin her yerindeki izleyicilere akülü ve tekerlekli sandalye gönderiyor. 19 gündür kayıp olan genç kız bulundu. 19 gündür parkta yattıklarını söyleyen Ezgi, Abdullah’ın evine daha bugün geldiğini dile getirdi. Çocuk şube ekipleri Abdullah’ın ailesinin evine geldi ve Ezgi’yi emniyete götürdü. Mustafa Bey de ifade verdikten sonra Ezgi’nin babası Şeref Bey Müge Anlı’ya teşekkür etti. Nur Hanım da kızının 19 gündür olmadığını, Müge Anlı ile bulduklarını söyledi ve polislere, ekibe teşekkür etti. Şeref Bey, kızının daha önce de birisine kaçtığını, bir gün olmadan bulunduğunu, geçen sefer de Ordu’ya gitmiş olduklarını, kızının kaçtığını, şimdi de öyle olduğunu anlattı. Labit Karakuş’un aracında inceleme yapıldı, örnekler alındı. Müge Anlı dün Labit Bey’in arabasının incelemeye alındığını, çok fazla kadın saçı bulunduğunu, bir de lekeli kıyafetin alındığını, aynı zamanda Labit Bey’in DNA örneğinin alındığını açıkladı. Şen kardeşler cinayetinde katil kim? Emel Hanım, Labit Bey ile Hüseyin Bey’in nereden tanıştığını bilmediğini ama haftada bir gün eşi ile kendilerine geldiğini, çay vs. içtiklerini, Labit Bey ile ortada tanıştığını ama özel olarak bir konuşmaları olmadığını anlattı. Emel Hanım, Labit Bey eğer Hüseyin Bey’e ulaşamazsa kendisini aradığını ve o şekilde konuştuklarını, pandemi dolayısı ile Labit Beyleri kabul etmediğini, olaydan 10 gün önce eve geldiğini söyledi.

About Min

Check Also

3 tipos de jeans para usar este otoño

Los jeans son el tipo de prendas que nunca pasan de moda y merecen un …

One comment

  1. By way of introduction, I am Mark Schaefer, and I represent Nutritional Products International. We serve both international and domestic manufacturers who are seeking to gain more distribution within the United States. Your brand recently caught my attention, so I am contacting you today to discuss the possibility of expanding your national distribution reach.We provide expertise in all areas of distribution, and our offerings include the following: Turnkey/One-stop solution, Active accounts with major U.S. distributors and retailers, Our executive team held executive positions with Walmart and Amazon, Our proven sales force has public relations, branding, and marketing all under one roof, We focus on both new and existing product lines, Warehousing and logistics. Our company has a proven history of initiating accounts and placing orders with major distribution outlets. Our history allows us to have intimate and unique relationships with key buyers across the United States, thus giving your brand a fast track to market in a professional manner. Please contact me directly so that we can discuss your brand further. Kind Regards, Mark Schaefer, [email protected], VP of Business Development, Nutritional Products International, 101 Plaza Real S, Ste #224, Boca Raton, FL 33432, Office: 561-544-0719

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *