Esra Erol’da Yıldıray – Rukiye ve Mahizer – Muharrem olayı! Muharrem kimdir? Esra Erol Rukiye kaç yaşında? Yıldıray nereli?

Esra Erol’da programına katılan Yıldıray adlı kişi, 11 yıllık eşi Rukiye’nin annesinin evinden kaçtığını iddia etti. 3 çocuğunun annesi olan Rukiye Soylu ile yeniden barışmak istediğini belirten Yıldıray, eşini affedeceğini söyledi. Peki ama Esra Erol’da programındaki Muharrem kimdir? Rukiye kimdir? Yıldıray kimdir?

Esra Erol’da programına katılan Yıldıray Bey, çocuklarına Ordu’da annesi ve abisinin kızının baktığını açıkladı. Rukiye Hanım anlaşmalı boşanmak istediğini, sadece çocuklar için bağlandığını belirtti. Hafta sonu eşiyle sık sık konuştuğunu belirten Rukiye hanım, eşinin ısrarla dön dediğini ama kendisinin de ısrarla kabul etmediğini dile getirdi.

Rukiye hanım kimdir?

Esra Erol’da programına katılan Rukiye Hanım 11 yıllık evlidir. 3 tane çocuğu vardır. Eşi ile anlaşamadığını belirten Rukiye hanım eşinin yanında sadece çocuklar için durduğunu belirtiyor. Rukiye Soylu, 13 Eylül tarihinde Muharrem ile kayıplara karışıyor.

Videoyu Oynat
Muharrem kimdir?

Esra Erol’da programında Muharrem evli ve iki çocuk babasıdır.

Mahizer kimdir?

Mahizer Hanım ise Esra Erol’da programında adı geçen Muharrem Ovalı’nın eşidir. Mahizer Hanımın komşularına gidip eşinden şiddet gördüğünü dile getirdiği ortaya çıktı. İlk defa aldatılmadığını belirten Mahizer Hanım, Rukiye Hanım ile telefonda da görüştüklerini belirtti.

About Min

Check Also

La audiencia amenaza contra la telenovela Hercai por el giro de su trama: “Aburre”

Este es el motivo de su enfado Las series turcas están de moda. De eso …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *