SON DAKİKA | Esra Erol’da canlı yayınında kriz geçirdi! Eşinin ihanetiyle sarsılan Cemile Teyze’nin feryadı yürek dağladı

Son dakika haberleri: ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında yine ilginç bir olay yaşandı. 32 yıllık eşinin ihanetiyle sarsılan kadının feryadı yürekleri dağladı. Canlı yayında sinir krizi geçirdi. İki çocuk annesi kadını Esra Erol bile sakinleştiremedi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları.

Son dakika haberleri: 32 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşi tarafından terk edilen Cemile Caner, yardım için Esra Erol’un kapısını çaldı. Cemile Caner, aldatıldığını iddia etti. O ihanetin perde arkasında yaşananlar bir bir ortaya çıktı. Ve iki çocuk annesi kadın, duydukları karşısında sinir krizi geçirdi.

 

İki çocuk annesi Cemile Caner, saçını süpürge ettiği eşine ulaşmak için Esra Erol’un kapısını çaldı. İddiaya göre eşi Abdullah Caner, 4 ay önce sosyal medyadan tanıştığı Filiz Sağlım ile kaçmıştı.

Öğrendikleriyle dünyası başına yıkılan kadına bir darbe de eşinin evden gidişi oldu.

İddiaların odağındaki kadın Filiz Sağlım yayına bağlandı, ortalık karıştı.

Filiz Sağlım canlı yayında, “Ben evimi bıraktım geldim. 5 çocuğumu koydum geldim. Bu kadın kendini yırtıyor. 32 yıldır evli. Acaba bu kadın kayınvalidesine bir bardak su vermiş mi?” ifadelerini kullandı.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Bu sözlerin ardından Cemile Caner, stüdyoda sinir krizi geçirdi. İki çocuk annesi kadın, “Abdullah Caner’i getirin karşıma, karşımda konuşsun. Ben otellerde çalışıyorum.

Ben yatakların altını siliyorum. Eve ekmek getirmek için çalışıyorum.

İki çocuğum için saçlarımı süpürge ettim. Çocuklarımın şerefini ayak altına aldın.” dedi.

About Min

Check Also

3 tipos de jeans para usar este otoño

Los jeans son el tipo de prendas que nunca pasan de moda y merecen un …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *