ATV canlı Müge Anlı ile tatlı sert izle 2021 bugün | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle YOUTUBE 4 Ekim 2021 Pazartesi

ATV’nin ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezona iyi bir başlangıç yaparken programı 4 Ekim 2021 Pazartesi gününde izlemek isteyenler ATV canlı Müge Anlı ile tatlı sert izle 2021 bugün | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle YOUTUBE 4 Ekim 2021 Pazartesi başlıklarıyla aramalarda bulunuyor.

Çözülemeyen olayların enine boyuna araştırılarak çözüme kavuşturulduğu program Müge Anlı İle Tatlı Sert’te seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu kapsamda 14.sezonu ile ATV ekranlarında saat 10.00’da başlayan programın canlı yayın ve tekrarını izlemek isteyenler ATV canlı Müge Anlı ile tatlı sert izle 2021 bugün | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle YOUTUBE 4 Ekim 2021 Pazartesi başlıklarıyla internet arama motorlarında araştırmalarda bulunuyor.

ATV CANLI MÜGE ANLI İLE TATLI SERT İZLE 2021 BUGÜN | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLE YOUTUBE 4 EKİM 2021 PAZARTESİ
ATV ekranlarından yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 4 Ekim 2021 Pazartesi günkü yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI İZLE

SON BÖLÜMDE NE OLUYOR?
Amcasıyla tartışan torunu canlı yayında. Seninle benim aramda hiç “çılgın” bir şey oldu mu? Engin Bey kafadan bir imza almak istediğini söyledi, başkan imzalayacağını söyledi ve Yasin Bey’i aradı ama Yasin Bey, “Oraya gidersem münakaşa olur, münakaşa olur. ” Bay Peters, Yasin Bey’in abisi birdenbire çekip gittiği için herhangi bir tartışmanın olmadığını, “Tartışma mı var acaba” diye düşünceli bir ifade gösterdiğini, gülünç davranışını fark ettiğini, hayati tehlike arz ettiğini söyledi. uğraştığını ve Sezgin Bey’in zaten olay yerinde olmadığını söyledi. İddia edilen cinayet. Gülşen Hanım, torunu ile Hasan Bey arasında bir tartışma gördüğünü, Engin Bey’in kağıdı kendisinin alıp yırttığını, boş bir kağıt verdiğini ve gereğini yapacağımızı söyledi. İddiaya göre çifte cinayet öncesi pazarda kavga… Mağaza memuru bildiklerini saklıyor mu? Kubilay Bey, sabah 5 gibi zeytinden döndüğünü söyleyince, Bekir Bey kışın saat 3’te havanın karardığını, saat 03.30’da zeytinlikten dönmesi gerektiğini ve oradan geri dönemediğini söyledi. Zeytinlik sabah 5’te. Begüm Hanım da Kubilay Bey’in sık sık “İndirmeden önce traktörün arkasından yukarı çıktım” dediğini ancak bu röportajda Şenay Hanım’la kahve içip eve gittiğimi söyledi.

About Min

Check Also

3 tipos de jeans para usar este otoño

Los jeans son el tipo de prendas que nunca pasan de moda y merecen un …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *