Diego Olivera retoma su carrera tras un parón familiar

Birbiriyle bağlantılı birkaç projeden sonra, oyuncu ‘In the wild’ı bitirdikten sonra ailesine zaman ayırdı. Kariyerinde bu yavaşlamaya neden olan eşi Mónica Ayos ile en iyi şekilde geçirdiği bir dönem.

In Wild Lands’i bitirdikten sonra Diego Olivera kenara çekildi ve kariyerini bir kenara koyarak daha profesyonel projelere girişmekten kaçındı. Şimdi, karısı Mónica Ayos ve ailesinin onu zorladığı bu haklı tatilden sonra kameraların önüne geri dönme niyetiyle Meksika’ya geri dönüyor ve oyuncu, katılımını birkaç ay boyunca farklı Televisa’ya zincirleyerek geçirdi. ailesinden zaman alan projeler.

“(Ben) çok geziyordum, çok şey değerlendiriyordum ve aileye de, ihtiyacı olana kalite veriyordum, gerçekler bitmemişti. Bir işim olduğu ve yapabildiğim bazı şeyler olduğu için her zaman çok şükrediyorum. çünkü aile meselesini ön planda tuttum.” diye bir röportajda açıkladı. “Ailemle kaliteli zaman geçirmeye ihtiyacım vardı, kariyeri olan eşime eşlik etmek için, o da Buenos Aires’te kayıt yapıyor olmalı, İtalya’ya gidiyor… yukarı, şöyle. ona eşlik ediyor” diyor.

Arjantinli, dönüşü için kendisine birkaç proje sunduklarını, ancak hangisinin küçük ekrana dönüşünün damgasını vuracağına henüz karar vermediğini belirtiyor. “Her zaman en önemli şeyin karakter seçmek olduğunu söyledim, ana karakterden, düşmanca olandan, iyi olandan ya da kötü olandan daha çok, gerçek şu ki, öyleler. bana çok klişe şeyler teklif ediyor… dediğin gibi ve çok mutluyum.Şu anda değerlendirdiğim bu, hangi karakter? Mesleğimle oynamayı seviyorum, karakterlerimin aynı olmaması beni eğlendiriyor , bu yüzden en iyisinin ne olduğunu görmeye çalışıyorum ki halk da eğlensin, sizi gördüklerinde “bir daha aynı şey” demesinler değil mi?

“En Tierras Salvajes”in aktörü, belirli bir role girmeden yeteneğini göstermesine izin verdikleri için oynadığı karakterlerden memnun olduğunu iddia ediyor.
“Şimdiye kadar yaptığım her şey için çok minnettarım, hatırlayacak olursak, bir rahip yapmak için “Monte Kristo Kontu” yapmaya geldim, her şeyi yaptım, bir aile babası, bir kötü adam, bir kötü adam, yani Bana sundukları her şey için çok minnettarım, kesinlikle farklı şeyler gelecek ve birinin kariyeri için filmler, diziler ve bu tür şeyler gibi farklı şeyler yapması önemli” diye belirtiyor.

About Min

Check Also

“Hercai”: explicación de la muerte de Hazar

La telenovela turca, protagonizada por Ebru Şahin y Akın Akınözü, se pintó de luto en …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *