Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin öne çıkan iki genç oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu, Kanal 7 ekranında yayınlanan Emanet dizisinde başrolde buluştu.

7 Eylül 2020 tarihinde başlayan dizi, Haziran ayında 205. bölümü ile birlikte sezon finali yaparak ara verdi. 2 aylık aradan sonra yeniden bir araya gelen dizi ekibi, ikinci sezon için yoğun bir çalışma yürütüyor.

Dizi sayesinde öne çıkan Seher ve Yaman karakterlerini canlandıran Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan, su geçen gün daha da popüler oluyor. Yaz döneminde dizinin yayınlanmamasına rağmen en çok konuşulan oyuncular listesinde 4. sıraya kadar yükselen iki genç oyuncu için bu durum büyük bir anlam taşıyor.

Birçok ünlü isim dizileri yayında olduğu için en çok konuşulanlar arasına girerken

Emanet dizisinin ikinci sezonunu hasretle bekleyenler, 13 Eylül Pazartesi yani bu akşam saat 19.00’da Kanal 7 ekranına kilitlenecek.

La historia de los personajes de Seher y Yaman continuará desde donde la dejaron. Verás escenas muy emotivas en la serie Emanet, que comenzará la segunda temporada aumentando el aspecto dramático.

Las imágenes reflejadas en los trailers indicaron que los dos actores principales internalizaron a sus personajes y actuarían mucho mejor.

En las redes sociales, los dos jóvenes actores han estado anunciando la serie Escort de los fanáticos por un tiempo y esperan ansiosos que comience la historia.

La nueva temporada brindará la oportunidad a Sıla Türkoğlu y Halil İbrahim Ceyhan de atraer a un público más amplio y hacerse populares más rápido.

 

 

About Min

Check Also

Emanet dizisi 236. yeni bölüm fragmanı yayında! Emanet 236. bölüm özeti, dizide neler olacak?

Emanet, 236. yeni bölümüyle Pazartesi günü ekrana gelmeye hazırlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *