Müge Anlı son bölüm canlı izle: ATV canlı yayın ile 12 Ekim Salı bugünkü Müge Anlı son bölüm tek parça, kesintisiz izle

ATV ekranlarının zirveye oturan yapımı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10:00’da izleyiciyle buluşuyor. Her bölümde farklı bir sır perdesinin aralandığı, cinayet ve gizemlerin çözüldüğü program bugün de yeni bölümü ile ekrana geldi. Programın takipçileri ATV canlı yayın ekranı ile Müge Anlı yeni bölümünü canlı takip ediyor. Yayını kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler ise “Müge Anlı son bölüm izle” ekranı için araştırma yapıyor. 11 Ekim Pazartesi bugünkü Müge Anlı son bölüm tek parça, canlı, kesintisiz izle!
Gündüz kuşağı programları arasında açık ara birinciliğini koruyan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bugün yeni bölümüyle ekrana geldi. Son bölümlerde Mustafa Kut cinayetiyle ilgili sırlar birer birer aydınlanırken, konuyla ilgili yeni iddialar izleyiciyi meraklandırdı. Yeni bölümde neler olacağını merak eden milyonlarca izleyici “Müge Anlı son bölüm canlı izle” ekranını araştırıyor. 11 Ekim Pazartesi Müge Anlı bugünkü son bölüm tek parça, kesintisiz izle linki haberimizde!

12 EKİM SALI MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLE

“Yılın En İyi Sabah Programı” ödülüyle zirveden düşmeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

ATV CANLI YAYIN İLE MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ (12 EKİM 2021 SALI)

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müge Anlı, Zeynep’in ailesinin kendisini aradığını öğrenince Tokat’ta emniyete gidip kendisini bildirdiğini, şu an devlet korumasına alındığını açıkladı. Müge Anlı 24 yaşındaki Onur Boral’ın Pendik’te sevgi izi sayesinde bulunduğunu, 3 gün boyunca ailesi tarafından arandığını, Onur Bey’in işitme engelli olduğunu söyledi. Müge Anlı, Melisa’nın Esenler’den kaybolduğunu söylerken, Hamiyet Hanım ise kızının baskı altında olduğunu, normalde her gün konuştuklarını, kızının zorla tutulduğunu iddia etti. 32 yaşındaki akrabası ile giden Melisa canlı yayında… Melisa, 4 senedir ilişkisi olduğunu, annesinin de bildiğini, annesinin kendisini daha önce 35 yaşında polis birisine vermeye çalıştığını eşinin de 30 yaşında olduğunu söyledi. 12 gündür kayıp olan Necla Mutlu bulundu.

Mehmet Bey, “Necla Hanım seni çok seviyorum, evine dön, beni istemiyorsan da sen evine gel ben ceketimi alır çıkar giderim, bir bayansın dışarıda kalamazsın” dedi. Mustafa Kurt cinayetiyle ilgili çarpıcı iddia… Ersin Bey, Sezer Bey’in kafası iyiyken kendi yanına geldiğini, yanında bir yasaklı maddeyi kullandığını, gözlerinin dönmüş olduğunu, o anı hatırlamak bile istemediğini, Sezer Bey’in dişlerinin takırdadığını, iki sefer “Çok pişmanım” dediğini, niye pişmansın dediğini, “Sıçancı Mustafa’yı nasıl öldürdüğümü biliyor musun” dediğini ileri sürdü.

 

About Min

Check Also

Müɡᴇ Aпʟı fᴜʟʟ ɪzʟᴇ 15 Eᴋɪᴍ 2021 Cᴜᴍɑ| Müɡᴇ Aпʟı ɪʟᴇ Ƭɑтʟı Sᴇгт AƬV fᴜʟʟ ɪzʟᴇ 15 Eᴋɪᴍ Cᴜᴍɑ

Müɡᴇ Aпʟı’ʏɑ Ƅɑşᴠᴜгᴜ ʏɑρɑп Mᴇһᴍᴇт Bᴇʏ, ʏüzüпᴇ тüᴋüгԀüğü ᴋɑгıѕıпԀɑп 41 ɡüпԀüг һɑƄᴇг ɑʟɑᴍıʏᴏг . Oʟɑʏɑ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *