Esra Erol avukat Hülya Kuran kimdir? Esra Erol avukat Hülya Kuran ve eşi Ahmet Faruk Kuran kimdir? Hülya Kuran eşi kaç yaşında, nereli?

Esra Erol ekranlarının yüzü olarak Hülya Kuran Kuran’da olan Hülya Kuran’ın hayatı merak ediliyor. Peki, Esra Erol avukat Hülya Kuran kimdir? Esra Erol avukat Hülya Kuran ve eşi Ahmet Faruk Kuran kimdir? Hülya Kuran eşi kaç yaşında, nereli?
Esra Erol’un yorumcu olarak biri olarak görünen avukat Hülya Kuran, merak edilen isimlerinden. Programa konu olan olaylarla ilgili yorumlarla inanç Avukat Hülya Kuran, kendisi gibi hukukçu olan Selami ile evli. Peki, Esra Erol avukat Hülya Kuran ve eşi Selami Kuran kimdir? Esra Erol avukat Hülya Kuran ve eşi Ahmet Faruk Kuran kimdir? Hülya Kuran eşi kaç yaşında, nereli? Ote kimleri haberimizde…

AVUKAT HÜLYA KURAN KİMDİR?

Esra Erol yüzü yüzü olarak Hülya Kuran ekranlarında. Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale’de görünümütür. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamladı. Türkiye’nin en haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Marmara Üniversitesi’nden 1996 mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli.

SELAMİ KURAN KİMDİR?

Eşi Selami Kuran bir öğretmen. Evli olan Hülya Kuran’ın biri kız biri erkek 2 çocuğu var. Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışıyor. Haberler.com için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

ATV’de Esra Erol’un geleceği yer alan avukat Hülya Kuran eşi ve çocukları ile mutlu bir evliliğe sahip.

Öğretmen öğretmen, Ahmet Kuran kızı bir oğlu ile Zeynep Kuran bir kızı var. Saray gibi bir evde yaşayan Hülya Kuran ile yaşamak yaş farkı çokmuş gibi görünüyor. 23 yıl önceki düğün fotoğraflarına ancak durum.

AHMET FARUK KURAN KİMDİR?

Esra Erol’da katkı sağlayan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran adında bir kız çocuğu içindeki Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapıyor. Ahmet Kuran sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyorlar. Ahmet Kuran’ın twitter adresi @AvAhmetKuran olarak teslim edilebilir.

About Min

Check Also

Türkiye onları Esra Erol’da tanıdı! Yufka yapımcısı Muammer’e kaçan Elti Hamide, ima edilen paylaşımıyla şaşırttı!

Türkiye’de baldızı Hami ile yufkacı Muammer’in Esra Erol’u da tanınıyor. Bir süredir yasak aşklarıyla gündemden …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *