Müge Anlı canlı izle 13 Ekim 2021 arşamba| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV canlı izle 13 Ekim arşamba

Mustafa Kut cinayeti ile ilgili, ”katil” olarak suçlayan iki arkadaş, Ersin ve Sezer bey’ dünkü yayında stüdyoda heyecanlanıyorlar. Olaya mandıra yenin boyunun üzerine düşülmesi beklenen 13 Ekim 2021|Müge İstekleri “Muge Anlı canlı izle 13 Ekim baarşa

Çözülemeyen olayların enine boyuna araştırılarak çözüme kavuşturulmakta olan bir program Müge Anlı Sert’te seyircileri ekranın başına sabitlemeye devam ediyor. ATV bu 14.sezonu ile ekranlarında saat 10.00’da ekranlarında saat 10.00 olacak bolumunu isteyenler olan “Muge Anlı canli izle 13 ekim 2021 Çarşamba | Muge Anli canli izle ATV ile tatlı Sert 13 ekim Çarşamba” Arama motorlarında baslıklariyla aramalarda internet.

MÜGE ANLI CANLI İZLE 13 EKİM 2021 ÇARŞAMBA | MÜGE ANLI LE TATLI SERT ATV ​​CANLI ZLE 13 EKİM ARŞAMBA

ATV ekranlarından yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert oyun 13 Ekim 2021 Çarşamba (bugün) yayınını linkten izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI LE TATLI SERT CANLI 13 EKİM ARŞAMBA ZLE

12 EKİM 2021 SON BÖLÜMDE BİRÇOK ANLI OLMUŞTU

Birbirlerini ‘katil’ olmakla suçladılar. Ersin Bey, Sezer Bey’in “Çok üzgünüm, Mustafa Kut’u nasıl öldürdüm biliyor musunuz?” Şok olduğunu söyledi, tüyleri diken diken oldu, neden öldürdün dedi ama Sezer Bey yere yığılıp bayıldı. Müge Anlı, Sezer Bey’in ve bir grubun Ersin Bey’i çeşitli nedenlerle baskı altına aldığını söyledi. Ramazan Bey, bunu kendi oğlu Sezer Bey ile çıktığı için söylediğine tanıklık etti. Necati Bey, oğlu Sezer Bey’e katil dendiği için oğlunun cezalandırılmasını, Sezer Bey yüzünden Sezer Bey’in oğlunun çektiği acıdan on kat daha fazla acı çekmesini istedi. İnsanlara zarar ver, çevrende kimi gördün? Şevket Bey, saat 3’te köyde olduğunu, köpeğinin karşıdan karşıya geçtiğini ve havlamaya başladığını, 3:30’da Olcay adında bir köylünün geçtiğini, ardından Ersin Bey’in gelip buluştuğunu ve yanından geçtiğini söyledi. Şevket Bey, Ersin Bey’in geçtiği yerin avlu olduğunu söyledi. Ersin Bey’in yolu ile Mustafa’nın öldürüldüğü yer arasındaki mesafenin 1 km 400 metre yani 15 dakika olduğunu söyleyen muhabir, Ersin Bey’in tarlasından bakıldığında Mustafa Bey’in tarlasının komşu tarlalar gibi göründüğünü söyledi. Torunlarına baktığı için yüzüne tükürdü. Mehmet Mutlu’nun eşi eve dönecek mi? Mehmet Mutlu’nun 41 yıllık eşi yayında… Necla Hanım bunun bir derleme olduğunu söyleyince Mehmet Bey tekrar özür diledi ve eşini evine çağırdı. Mehmet Bey, eşinin çok iyi bir kadın olduğunu, sığınılacak bir kadın olmadığını, gelince çıkacağını söyledi. Necla Hanım, eşinin her zaman “Seni bana yazan Allah’ın kalemi kırılsın” dediğini ve eşinin kendisine kızınızla konuşmamasını söylediğini, böyle bir durumun olamayacağını vurguladı.

 

About Min

Check Also

MÜGE ANLI CANLI İZLE ATV LINK YOUTUBE 26 Ekim 2021 | Sunucu Mehmet’e kim zarar verdi? Hepsi ve daha fazlası…

Müge Anlı Atv bugün son bölümü gösteriyor… 5 ay arayla iki cinayet! Nefret sözleri, ihanet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *