Müge Anlı canlı izle! ATV Müge Anlı yeni bölüm canlı yayın izle 12 Ekim Çarşamba 2021!

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın sunuculuğunu üstlendiğin reyting rekortmeni tv programı Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam etmek. Programda bir çok çözülen Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Programın canı meraklıları Müge Anlı canlı izle ekran araştırmasına çıktı. ATV ile Müge Anlı Tatlı Sert 12 Ekim Çarşamba 2021 son bölüm canlı izle! Müge Anlı canlı izle! ATV Müge Anlı yeni bölüm canlı yayın izle12 Ekim Çarşamba 2021!
Hafta içi her gün ATV ekranlarında yer alan ve milyonların istediği gibi görünen Anlı ileTatlı Sert canlı yayın izle! kişiler tarafından araştırılmakta. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın sunuculuğunu üstlendiğin reyting rekortmeni tv programı Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam etmek. Programda bir çok çözülen Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Programın canı meraklıları Müge Anlı canlı izle ekran araştırmasına çıktı. ATV ile Müge Anlı Tatlı Sert 12 Ekim 2021 Çarşamba oğlu canlı izle! Müge Anlı canlı izle! ATV Müge Anlı yeni bölüm canlı yayın izle 12 Ekim Çarşamba 2021! İşte yaşanan haberlerimizde… Haberler.com son haberler, gündem haberler.

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

SON BLÜMDE NELER OLDU?

Dayısıyla tartışan yeğen canlı yayında. Dayı ile yeğen arasında ”itiş kakış” yaşanmış mı? Engin Bey muhtardan imza almak istediğini, ben muhtarın da ben imza atarım dediğini, Yasin Bey’i çağırdığını ama Yasin Bey’in “Ben ile görüşmem tartışmaya gideceğini” dediğini belirtti. Eden bir tartisma yasanmadigindan soz Engin Bey, Yasin Bey kardesinin ayrildigi icin “Acaba surtusme mi oldu” diye dusunup ifade verdigini, cilt onun harekette bulundugunu SACMA bir, bir islenecek olay olmadigini, Sezgin Bey’in durum zaten gerçek bile olmadigini ifade ETTI . Cinayetle ilgili ortaya çıkan iddialar. Gülşen Hanım, Hasan Bey’in aramızdaki görüşmeyi gördüğünü, Engin Bey’in alışverişinden ayrıldığını söylediğini, boşaldığını bizlerden alması gerektiğini söyledi. Çifte cinayetten pazarda kavgası… Piyasayı tahminini gizliyor mu? Kubilay, zeytinden 5’i 5 geçe gibi döndüğünüce Bekir Bey, nasıl olduğu gibi 3 havanın olduğu, de 3 yarım gibi zeytinden düzkenden kaldn Begüm Hanım aynı zamanda Kubilay Bey’in “Ben eve gitmeden traktörden sonra hemen yukarı çıkın” dediğini, ama bu röportajda Şenay Hanım ile kahve içtim öyle eve deçıiniktım

MÜGE ANLI LE TATLI SERT PROGRAMI HAKKINDA

Faili mechul cinayetler ve kayiplarin Sir Yania bircok sosyal sorumluluk Projesi ile de adindan sikca soz ettiren, Hafta ICI Her gün seyirciyi Ekran havzaa kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, cinayete giden yasaları kisileri ve kayipların tüm dosyaları aydınlatmaya devam ediyor… sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz. Haberler.com için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

 

About Min

Check Also

MÜGE ANLI CANLI İZLE ATV LINK YOUTUBE 26 Ekim 2021 | Sunucu Mehmet’e kim zarar verdi? Hepsi ve daha fazlası…

Müge Anlı Atv bugün son bölümü gösteriyor… 5 ay arayla iki cinayet! Nefret sözleri, ihanet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *