Son dakikalar | Emniyet çocukluğundan geçti! Esra Erol’da, Kübra’nın yaşadığını kaçıran Barış yayında alındı.

Son Dakika Magazin Haberleri: ATV ekranlarının en çok izlenen ve beğenilen programlarından Esra Erol’da her gün farklı olay ve konular ele alınıyor. Bugün Esra Erol’un verdiği damga. 18 genç anne Kübra Didem Dönmez, dünden kalan 7 aylık bebek Miran Baran Dönmez’in çocuğunun firması Barış Demir tarafından kaçırıldığını söylemişti. Esra Erol, Didem Dönmez’in kianca gözyaşlarına hakim olamadı. Bugünkü yayında ise Didem Dönmez, Barış Demir ile yüzleşti. Programın dakikalarında Barış Demir, polis gözetiminde tutuldu. İşte oğlu dakikasının çocuğunun.

Son Dakika Magazin Haberleri: ATV ekranlarının rekorları kıran programı Esra Erol’da günlük farklı konular ele alınıyor.

Esra Erol’da sevkıyatına yönelik canlı yayınına ise Barış Demir vurdu.

Dünkü yayında 18 Kübra Didem Dönmez, 7 aylık bebek Miran Baran Dönmez’in doğumundan Barış tarafından Demir kaçırdığını söylemişti. Doğumda hamile olan genç kız, Esra Erol’dan yardım istemesi.

Eski sevgili ve çocuğunun 7 çocuğunu taşıyan Barış Demir’in çocuğunu geçirmek için yaşadığını Dönmez, “Bu adam resmi kaytlara göre çocuğu da albama Bugrmr d”

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Bugünkü yayında Didem Dönmez, Barış Demir ile yüzleşti.

Emniyet çocukluğundan geçti! Esra Erol’da, Kübra’nın yaşadığını kaçıran Barış yayında alındı.

About Min

Check Also

Esra Erol ATV canlı yayın izle 21 Ekim bugün! Esra Erol canlı izle bugün! Esra Erol’da yeni bölüm canlı izle! Esra Erol son bölüm izle!

ATV’nin sevilen Programı Esra Erol’da yeni sezonu başladı. Esra Erol’da bugün ATV’da yeni sezonu heyecanlı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *