SON DAKİKA | Esra Erol’un canlı yayını bitti, felaket! İşte o Mustafa ve Gülşen anları…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Esra Erol’da dergiden son dakika haberi her gün farklı olay ve konulara yer veriyor. Mustafa’nın ortağı ve eşi Gülşen Yoldaşer, bugünkü canlı yayına damgasını vurdu. Mustafa Yoldaşer, eşi Gülşen Yoldaşer’in 50 gündür kayıp olduğunu ve 3 çocukla yalnız kaldığını söyledi. Karısının büyülendiğini iddia eden koca, “Özür dilerim, karımın saçını yıkadım” diye isyan etti. Tüm bu gelişmelerin ardından Mustafa-Gülşen Yoldaşer çifti bugünkü şovda Esra Erol’u konuk etti. Canlı yayın bittikten sonra ortalık karıştı. İşte o Mustafa ve Gülşen anları.

Son dakika haberi: Rekorlar kıran ATV programı Esra Erol’da her gün farklı olaylar ve konular konuşuluyor.

Mustafa’nın ortağı ve eşi Gülşen Yoldaşer, bugünkü canlı yayına damgasını vurdu.

“EŞİM YAPILDI”

Mustafa Yoldaşer, eşi Gülşen Yoldaşer’in 50 gündür kayıp olduğunu ve 3 çocukla yalnız kaldığını söyledi. Karısının büyülendiğini iddia eden koca, “Özür dilerim, karımın saçını yıkadım” diye isyan etti.

CANLI YAYIN

Mustafa-Gülşen Yoldaşer çifti bugün Esra Erol şovunda buluştu. Canlı yayın bittikten sonra ortalık karıştı.

Gösteri bittikten sonra Gülşen Yoldaşer sinir krizi geçirdi. Eşi Mustafa Yoldaşer, “Seni boşayamam, sen başkalarının etkisi altındasın. Serpil Hanım ve etrafındakiler de etki altında” dedi.

Serpil Hanım neden şimdi iyi davranıyor? Çünkü geleceğe dair planları vardır. Yaşlı kadınları almıyor, neden genç kadını getiriyor? Yanlış kullanacaklar.

Psikolojileri bozuk, depresyondalar. Tedavi edilmeleri ve ailelerine yeniden kazandırılmaları gerekiyor. Karımı iyi tanırım. Genellikle bu benim işim değil.”

Kadınlar sayesinde özgür yaşamaya çalıştı. Kadınlar dedi ki; Kocası kel. Onun için uygun değil. ‘Kocanı sevme’ diyerek onu kandırdılar. iyi değilsin.”

İşte o Mustafa ve Gülşen anları:

Esra Erol’un canlı yayını bitti, felaket! İşte o Mustafa ve Gülşen anları…

 

 

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *