Esra Erol’da inanılmaz iddia: Evi yakan kocam ve ailesiydi! Esra Erol canlı yayında büyük yüzleşme!

ATV’nin ve Türkiye’nin en fazla izlenen ve sevilen programlarından biri olan ‘Esra Erol’da’ bugün inanılmaz bir olay yaşandı. Meryem Öksüz, ‘eşim iki çocuğumu bana göstermiyor’ ve ‘beni deli yerine koyuyor’ diyerek Esra Erol’a başvurdu. Programa telefonla katılan Meryem Öksüz’ün görümcesi psikolojik rahatsızlığının olduğunu ve 2 ev, 2 dükkanlarının Meryem Öksüz tarafından yakıldığını belirtti. Canlı yayına katılan Meryem Öksüz ve eşi canlı yayında yüzleşti. İşte detaylar!

ATV’nin reyting rekorları kıran programı ‘Esra Erol’da bugün akılalmaz iddialara yer verildi.

Canlı yayına katılarak Esra Erol’dan yardım isteyen Meryem Öksüz, ‘eşim iki çocuğumu bana göstermiyor’ ve ‘beni deli yerine koyuyor’ diye konuştu.

Bu iddiaların ardından Meryem Öksüz’ün görümcesi ve eşi canlı yayına bağlanarak Meryem Hanım’ın iddialarını yalanladı.

Bugün stüdyoya gelen Meryem Öksüz ve eşi canlı yayında yüzleşti.

Yusuf Öksüz, “Abimin evi ve benim evim yandı. Yangın ilk olarak bizim oturma odamızdan başladı. Penceresi kapalıymış bir anda patlama meydana gelmiş. Evin sigortası yoktu, yaptırmamıştık. Ben iddia ediyorum Meryem yaktı evleri” diye konuştu.

“EVİ YAKTIĞIN GÜN HER ŞEY BİTTİ”

Yusuf Bey, ” En çok çocuklarımın başına bir şey gelmesinden korktum. Ben iyi değilsin tedavini yaptıralım dedim. Meryem’in evi yaktığı gün her şey bitti” dedi.

Meryem Hanım ise “Benden kurtulmak için yangını üstüme attılar. Bir kılıf yarattılar. Çalıp çalıp getirdiğin şeyler yakmış olmasın!” dedi.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *