Müge Anlı’yı 20 Ekim 2021 Çarşamba canlı izle | Tatlı Sert ATV’yi Müge Anlı ile canlı izle 20 Ekim Çarşamba

Mehmet Karahan’ın cesedini aramak için Müge Anlı’ya başvuran ablası Fatma Karadağ, dünkü yayında olayla ilgili yeni ayrıntılar verdi. 20 Ekim 2021 etkinliğiyle ilgili yeni detayların ortaya çıkması planlanan şovu izlemek isteyenler “Müge Anlı Canlı İzle, Müge Anl Canlı İzle 20 Ekim Çarşamba// 2021 | Tatlı Sert ATV Müge Anlı ile Canlı İzle” başlıklarını araması gerekmektedir. , 20 Ekim Çarşamba”.

Çözülemeyen olayların etraflıca araştırılıp çözüme kavuşturulduğu dizi Müge Anlı ve Tatlı Sert, izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Bu çerçevede, bugün saat 10:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin 14. sezonuyla bölümünü izlemek isteyenler, internet arama motorlarında “Canlı Müge Anlı İzle” başlığıyla arama yapıyor, 20 Ekim Çarşamba , 2021 | Tatlı Sert ATV’yi 20 Ekim Çarşamba akşamı Müge Anlı ile canlı izle”.

MÜGE ANLI CANLI 20 EKİM 2021 | SWEET HARD ATV CANLI MGE ANLI 20 EKİM ÇARŞAMBA

20 Ekim 2021 Çarşamba (bugün) ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert’in yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MGE ANLI İLE TATLI YAŞAMAK SAAT 20 EKİM DÜĞÜN

19 EKİM 2021 SON BÖLÜMDE BİRÇOK ANLI OLDU

38 yaşındaki Mehmet Karahan’a ne oldu? Fatma Hanım, sevgilisi Cemal Bey’in 6 Şubat’ta ağabeyini dövdüğünü, aralarında ne olduğunu bilmediğini, mutfak kapısını kapatıp böyle konuştuklarını, kardeşinin de orada olduğu için şikayet edemediğini ifade etti. korumalar üstte. sevgilisinin kafası. Korkunç bir şekilde vuran sevgili ağabey Fatma, komaya girdi ve sonra ağabeyinin yapamadığı bir komaya girdi, sonra öldü ya da polise inandığı bir şey, yani veremediğini çünkü bırakamayacağını söyledi. sevgilisinden korktuğu ev. Yayıncı Mehmet Karahan hakkında şikayet… Kızı konuştu. Rukiye Hanım, annesi bu işe karışmamışsa, amcasının öldürüldüğünü annesinin nereden bildiğini sorar. Hastanede Fatma Hanımlarla görüştüklerini, bir süre odalarında kaldıklarını ve sonra kendi odalarına gittiklerini, Fatma Hanım’ın annesinin “Oğlum gitti” diye ağladığını, Cemal Bey hikaye konuşmak isteyenleri arayıp durup durduklarını söyledi. Fatma Hanım odadaki herkese odada kimin olduğunu sordu ve varsa telefonu onlara verdiğini söyledi. Hanımefendi, Fatma Hanım sizi defalarca incitti, aldattı, tuzağa düşürdü,

 

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *