Müge Anlı’da ikinci Palu dosyası! Kadınları tuzağa düşürüyor ve vücutlarının resimleriyle onlara şantaj yapıyorlar.

Türkiye’nin görüştüğü Mehmet Karahan’ın şüpheli kayboluşunda Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, sevgilisinin kardeşini gözünün önünde öldürdüğünü ve cesedini evde oturmaya bıraktığını ifade etti. banyo. kokmasın diye her gün Anlı, Fatma Karadağ’ın olay anında tutuklu olmadığını ve hastane kayıtlarının bulunduğunu kaydediyor. Anlı’nın ikinci Palu ailesiyle karşılaştırmalar yaptığı olayda, iki sevgilinin kadınları tuzağa düşürdüğü ve vücutlarının resimleriyle onlara şantaj yaptıkları da ortaya çıktı.
Müge Anlı, 2017 yılında Manisa’da şüpheli bir şekilde kaybolan 38 yaşındaki Mehmet Karahan’ın davasıyla ilgili yeni gelişmelere imza attı. Ağabeyi Mehmet Karahan’ın o sırada kocasından kaçtığı Cemal Durmaz’ın kendisine zarar verdiğine dair ifade veren Fatma Karadağ metresinin vücudunu tuvalete attığını ve her gün yıkadığını söylüyor. banyoda kokmasın diye. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, vahşetten sonra metresi tarafından iki gün evde tutulduğunu iddia eden Karadağ’ı yalanlayan belgeleri ortaya çıkardı.

KAHRAMAN KADIN

Kardeşinin 6-26 Şubat 2017 tarihleri ​​arasında dövüldüğünü ve zarar gördüğünü ve evde tutuklu olduğunu söyleyen Fatma Karadağ’ın hastane kayıtlarını Müge Anlı açıkladı. Sağlık sorunları nedeniyle iki farklı muayene kaydı bulunan Karadağ’ın gerçeği söylemediğini söyleyen Müge Anlı, bunların ötesinde şaşırtıcı gerçeklerle ilgili bilgilere de ulaştı. Fatma Karadağ’ın metresi Cemal Durmaz ile iş birliği yaptığını kaydeden Müge Anlı, uyuşturucu kullandığı kadınlardan para alıp fotoğraflarını çektirdiklerini ve bu nedenle birçok kişiye borç verdikleri bilgisini paylaştı.

Kızı ve damadı FATMA KARADAĞ’ı suçluyor

Fatma Karadağ’ın canlı yayına katılan kızı ve damadı Müge Anlı’nın elde ettiği bilgi ve belgelerin yanı sıra annelerini de ihbar etti. Rukiye Özgüvenç’in eşi Muammer Özgüvenç de babasının üzüntüsünden öldüğünü ve amcasının öldürülmesinde annesinin parmağı olduğunu doğruladı. Özgüvenç, kayınvalidesinin sevgilisi Cemal Durmaz ile evliyken kaçtığını, ikisinin birbirini aldattığını ve kendisinin iddia ettiği Mehmet Karahan’ın cenazesinin nerede olduğunu bildiğini kaydetti. baba onun kaybından sorumludur.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *