Son dakika haberi: Müge Anlı ‘ikinci’ dava Pali anne baba! Müge Anlı gerçeği ortaya koyuyor: Kadın bedeninin fotoğrafını çekmek…

Son dakika haberi: Türk kanalı ATV’nin rekor kıran programı Müge Anlı ve Tatlı Sert, çeşitli olayları ve günlük konuları tartışıyor. Müge Anlı’nın bugünkü bölümünde Mehmet Karahan’ın şüpheli kayboluşu tartışıldı. Müge Anlı’nın başvurucularından Fatma Karadağ, Türkiye’nin görüştüğü Mehmet Karahan’ın şüpheli kaybolmasında, sevgilisinin kardeşini gözünün önünde dövdüğünü, vücudunu tuvalete oturtup suladığını iddia etti. Her gün banyo yapın ki kokmasın. İzleyicileri hayrete düşüren olay sırasında evde tutuklu olduğu için kimseden yardım isteyemediğini açıklayan Karadağ’ın bu açıklamalarının doğru olmadığı ortaya çıktı. Bu Müge Anlı’nın ikinci Palu Ailesine benzettiği olayların son dakika dönüşü.

Tatlı Sert’in Müge Anlı ile gündeme gelen Mehmet Karahan’ın kaybolması davasında son dakika gelişmeleri…

Müge Anlı, 2017 yılında Manisa’dan şüpheli bir şekilde kaybolan 38 yaşındaki Mehmet Karahan’ın davasıyla ilgili yeni gelişmelere imza attı.

Ağabeyi Mehmet Karahan’ın o sırada kocasından kaçıp onunla birlikte yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından öldürüldüğünü ifade eden Fatma Karadağ, sevgilisinin kendisini tuvalette bıraktığını ve her gün yıkandığını söyledi. banyoda kokmasın diye.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, vahşet anından itibaren metresi tarafından evde iki gün gözaltında tutulduğunu iddia eden Karadağ’ı yalanlayan belgeleri ortaya çıkardı.

KADINLARIN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKEREK BLACKPICK

Kardeşinin 6-26 Şubat 2017 tarihleri ​​arasında zarar gördüğünü ve evde tutuklu olduğunu söyleyen Fatma Karadağ’ın hastane kayıtlarını Müge Anlı açıkladı.

İki farklı sağlık kaydı bulunan Karadağ’ın gerçeği söylemediğini söyleyen Müge Anlı, bunların ötesinde ürkütücü olaylarla ilgili bilgilere de ulaştı.

Fatma Karadağ’ın metresi Cemal Durmaz ile birlikte çalıştığını kaydeden Müge Anlı, uyuşturucu kullandığı kadınlardan para alıp cesedinin fotoğraflarını çektiklerini ve bu amaçla birçok kişiye ödünç verdikleri bilgisini paylaştı.

Gelin biyolojik annesini suçladı

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın elde ettiği bilgi ve belgelerin yanı sıra canlı yayına katılan Fatma Karadağ’ın kızı ve damadı da annelerini ihbar etti.

Müge Anlı’da ikinci ‘Palu ailesi’ davası! Müge Anlı gerçeği ortaya koyuyor: Kadın vücudunu fotoğraflamak…

 

 

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *