Müge Anlı’nın büyüleyici açıklaması: Her sabah uyandığımızda kardeşimin cansız bedenini bir çiçek gibi sularız.

Fatma Karadağ, 5 yıl önce kaybolan ağabeyi Mehmet Karahan’ın sevgilisi tarafından öldürüldüğünü ve cesediyle günlerce aynı evde kaldığını iddia ederek, Müge Anlı’nın bugün yayınlanan sayısında ürkütücü bir açıklama daha yaptı. Fatma Karadağ, sevgilisinin kendisini günlerce aç bırakan Karahan’ı yaraladıktan sonra klozete oturttuğunu söyledi. Türkiye’de eski bir yayın kuruluşu olan 38 yaşındaki Manisa TurgutluMehmet Karahan, Şubat 2017’de şüpheli bir şekilde ortadan kayboldu. 5 yıldır takip edilemeyen Mehmet Karahan’ın sevgilisi Cemal Durmaz tarafından yaralandığını iddia eden Fatma, Karadağ’a açıklık getirdi. ve Müge Anlı’nın yardım istediği dosyayı çözün. Canlı yayına inanılmaz suçlamalarla katılan Karadağ, eşinden kaçtığı sevgilisi Cemal Durmaz’ın Mehmet’i öldüresiye dövdüğünü ve günler içinde cesetle birlikte evde olduklarını söyledi. ÇİÇEKÇİ OLARAK YAŞAM BEDEN “post request turkey Fatma Karadağ, etkileyici açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Bugünkü programda Müge Anlı’nın da yer aldığı Karadağ, sevgilisinin komada olduğunu ve öleceğini anlayınca kendisini öleceğini açıkladı. CPR ile diriltmeye çalıştı Çenesi kırılan ve günlerce yemek yiyemeyen Mehmet Karahan’ın öldüğünü, sevgilisinin kendisini klozete oturmaya zorladığını söyleyen Karadağ, “Her sabah uyandığımızda sularız. bizim vucutlarımız. Kardeşimin cansız bedeni çiçekleri sulamak gibidir. Parfüm de sıkıyoruz ki kokmasın.”

“BUNA AŞK ADI OLAMAZ

“Açıklamanın ardından araştırmada tepkiler bir bir arttı. Duyduklarına şaşıran Müge Anlı, “Buna aşk denilemez, aşk da olamaz. Aşk: Aşkı için her şeyi yapan, ancak ailesinden birine zarar veren kişi. Birlikte ne dersiniz? ‘ diye tepki verdi.

6 YILDA 598 KEZ TEST EDİLMİŞTİR

Fatma Karadağ’ın tutuklu olduğunu ve kimseden yardım isteyemeyeceğini iddia etmesinin asılsız olduğunu söyleyen Anlı, elde ettiği bilgileri canlı yayından paylaştı. Müge Anlı’nın paylaştığı bilgilere göre Fatma Karadağ, altı yıl boyunca 32 farklı ihtisas kolejinde dört farklı ilde toplam 568 kez muayene edildi. Hasta olmayan ve dolandırıcılık suçundan hastanede yattığı tahmin edilen Karadağ, suçun kendisinde olmadığını ve bir kadının hastaneyi işleten sevgilisi Cemal Durmaz ile ilişkisi olduğunu iddia ediyor.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *