Son dakika haberi: Müge Anlı’da 33 yıl sonra ailesine kavuşmuştu! Vedat Alexander: Yardım bekliyoruz…

Son dakika haberi: Müge Anlı’ ya da Valerie Alexander katıldı, 33 yıl sonra aileye katıldı! Akrabaların özlemi uzun yıllar sonra, Vedat bir şok daha yaşadı. Vedat ve annesi şimdi yardım bekliyor! İşte son dakika haberlerinin detayları…

İzmir’de 2 yaşındaki ablasıyla birlikte caminin avlusuna bırakılınca Alman bir aile tarafından evlatlık verilen Vedat Yaman, Müge Anlı’nın programında Alexander Schlienbecker’in biyolojik ailesini buldu.

Ailesine kavuştuktan sonra Almanya’ya dönmeyen Vedat, annesi Fatma Korhan’ın Buca’daki evinde kalmaya başladı.

BENİMLE KAL

Abla Evdeki tüm eşyalar yanarak kül olurken, çıkan yangında evde de hasar meydana geldi. Buca kentinden gelen ekipler yanan eşyaları alarak çöpleri temizledi.

MEYVE KULLANACAK KİMSE YOK

Kullanacak fazla eşyası kalmadığını söyleyen Fatma Korhan Anne, yetkililerden ve hayırseverlerden yardım istedi.

Korhan, “Çok şükür 33 yıl sonra oğluma kavuştum ama bu yangın beni çok üzüyor. Çok şükür sadece mal zarar gördü. Çocuklara ve torunlara bir şey olmadı. İ.

Evde kullanabileceğimiz bir eşyamız yok. Belediye ekipleri evimizi temizleyip çöpleri çıkardı.

Ancak duvarların boyanması ve bakımının yapılması gerekiyor. Yeni ürünlere ihtiyacımız var” dedi.

Ebeveynlerin İradesinde

Valerie Schlienbeck, “Yangının şokunu hala yaşıyoruz. Kendimize gelemiyoruz. Hepimiz yaşıyoruz.

Bu nedenle çok mutluyum. İnşallah bundan sonra her şey daha iyi olacak.

Kız kardeşimin evindeyiz. Yangından sonra annemin evi temizlendi.

Ancak, şu anda mümkün değil. Bu anlamda yetkililerden yardım bekliyoruz.

Babamla Ankara’ya gideceğim.

NE OLDU!

Müge Anlı’da karşımıza çıkan Vedat İskender’in hikayesi herkesi ağlatır. Çocukken camiye bırakılan genç, 33 yıl sonra ailesine kavuştu. Bu toplantı günlerce konuşuldu. Her şey Almanya’da büyüyen Vedat’ın Müge Anlı’ya katılmasıyla başladı. Bu herkesi ağlatan bir hikaye…

20 Mayıs 1988’de İzmir’de bir cami önüne bırakıldıktan sonra Alman bir aileye evlatlık verilen 35 yaşındaki Vedat, kendisinden iki yaş büyük ablası Hülya ile birlikte gerçek yüzünü buldu. ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Lezzetli Sert” programına katılarak veliler.

Adil Yaman’ın ikinci evliliğinden 11, Fatma Korhan’ın ise 8 çocuğu olduğu öğrenildi. Vedat, anne ve babasını ararken 19 kardeşi olduğunu öğrenince kısa bir süreliğine şok oldu.

Vedat, programa katılmak için Anlı’nın kucağında gelen en küçük 4 aylık kardeşi Meryem ile ilk kez tanıştı.

Ardından baba Adil Yaman sete geldi ve 33 yıldır görmediği oğlu Vedat’a sarıldı. Adil Yaman, “Çocuklarıma baba olamam” diyerek Vedat’tan özür diledi.

Kardeşlerinin her birine tek tek sarılan Vedat, karışık duygular yaşadı. Çok heyecanlı olduğu için geceleri bir saat uyuyabildiğini söyleyen Vedat, “Baba sana çok ihtiyacım var. Sadece hayal gücümü korumaya çalışıyorum.

Her gün uyandığımda nefes alarak hayatıma devam ediyorum. Her nasılsa her şey yoluna girdi. Şimdi bir rüya gibi. Senin arkadaşın olmak istiyorum.

Ayrıca 4 çocuğum var. İlk başta yanlarında değildim. Ben de orada bir canavarım. Ben de yaralandım ama kurtuldum” dedi.

Fatma Korhan Anne, “Allah bir harika oğlum. Tanıştığıma çok memnun oldum. Uzun yıllardır bu günü bekliyordum. Hatırlıyorum çocuklarımı bıraktım. Kimse çocuğunu bırakmak istemez.” dedi.

çaresizdim. Ne yapmalıyım? Ev yok, para yok. Hiçbir şey bilmiyordum. Mecburum. Ben ağladım. İnşallah kızım Hülya da gelir. Ben de onu görüyorum. Eski eşimin şimdi 11 çocuğu var. Ancak iki çocuğuna bakamadı.

Neden camiden ayrıldı? Suçum nedir? Almanya’da yaşıyorlar. Çocuklarımı nasıl bulabilirim? “Vedat annesine sarılarak ‘Bayıldım’ dedi. Affedersiniz. Hayatım boyunca bu anı bekledim” diyerek duygularını özetledi.

Halasının üvey kızı olan eski eşinden binlerce kez özür dileyen Adil Yaman, “Şu anda Ankara’da restoran işletiyorum. Zorbalığa uğradığı sırada iş aramak için İzmir’e gittim. Aşkım” dedi.

Vedat ve ailesi yıllar sonra tanışır. 33 yıllık hasret geçti….

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *