Emanet 235. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle – 22 Ekim 2021 Cuma

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’te yeni bir hafta sona eriyor.Yaman ve Seher’in aşkındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler ekran başına kilitlenecek. Hafta sonu ile birlikte yayınlanacak olan Emanet’i kaçırmayın. Emanet 235. bölüm izleme alternatifleri haberimizde.

Karamel Yapım imzalı bölümleriyle adını milyonlara duyurmayı başaran Emanet 235.bölümü Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. haftanın son bölümüyle televizyonda yayınlandı. Yaman ile Seher’in ve Ali ile Duygu’nun ilişkisinde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Özellikle Ali ve Duygu. Seyirci sürecin neler getireceğini ve hangi aşamalardan geçeceğini merak ediyor. Emanet 235. bölüm izleme alternatifleri haberimizde. Siz de dizi ve bölüm hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bölüm 235 Güven Özeti

Bu akşam Emanet’te Seher, Yaman hakkında önemli bir karar vermek üzeredir. Seher’in kararı ikiliyi nasıl etkileyecek? Yaman ve Seher yakınlaşırken Seher ikisi için de önemli bir karar vermek üzeredir. Duygu, Semra’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenince büyük şok yaşar. Duygu’ya hala kızgın olan Semra ile karşılaştıklarında hiç istemediği bir tepki alır. Yeni duygulara gebe Emanet, haftanın her günü saat 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Geçen sezon Emanet dizisinde Kiraz karakterini oynayan Gülderen Güler ile röportaj yapmıştık. Röportajı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Güvenlik serisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırım ailesinin eşi olan kız kardeşinin ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zulmüyle ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır. Karamel Yapım imzalı Emanet, heyecanlı hikayesiyle 7 Eylül Pazartesi gününden itibaren haftanın her günü 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Emanet 236. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal 7’nin yeni dizisi olarak ekranlarda yerini alan Emanet’in ertesi gün yayınlanacak bölümü de merakla bekleniyor. Emanet 236. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 235. bölümden sonra ne zaman yayınlanacağı belli değil. Seyircisini her geçen gün artıran Emanet, 236. bölüm fragmanı, özet ve izleme seçenekleriyle karşınızda olacak.

Emanet 235.Bölüm Youtube İzle

Bilindiği üzere tüm kanalların, yapımların ve dizilerin bir YouTube kanalı vardır. Bu üçünden en az biri sürekli olarak dizinin tam bölümlerini yayınlar. Böyle bir dizi Emanet. Yeni bölüm bitince dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

güvenilen oyuncular

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydnıyğnı, Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı, Oğuz Yağcny, Osman Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı Aydındıç.

emanet 235. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7’yi izlemenin birçok yolu var. Televizyonlarınızın yanı sıra telefonlarınızdan, masaüstlerinizden ve tabletlerinizden de izleyebilirsiniz.

About Min

Check Also

Melisa Döngel (‘El amor está en el aire’), víctima de un intento de agresión en su casa

La actriz que interpretó a Ceren Basar, la mejor amiga de Eda Yildiz en la …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *