Müge Anlı son bölüm izle: ATV canlı yayın ekranı ile 22 Ekim Cuma Müge Anlı bugünkü yeni bölüm tamamı kesintisiz izle!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bu haftaki son bölümü ile bugün ekrana geliyor. Hafta içi her gün saat 10:00’da ATV ekranlarında yayınlanan programda, bugün de sır perdeleri aralanıyor ve bilinmezler çözülüyor. Gündüz programları arasında zirvede oturan program için ATV canlı yayın ekranı ile “Müge Anlı canlı izle” ekranı araştırılıyor. İşte 22 Ekim Cuma Müge Anlı bugünkü yeni bölüm tamamı kesintisiz izle!
Ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bölümüyle ekrana geliyor. Cinayetler ve sır perdeleri birbiri ardına aralanırken, programı izleyen pek çok kişi ATV canlı yayın ekranı ile programı internetten takip ediyor. Müge Anlı canlı izle ekranı üzerinden 22 Ekim Cuma Müge Anlı bugünkü yeni bölüm tamamı kesintisiz izle! İşte ATV Müge Anlı canlı yayın linki!

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

ATV İLE MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SON BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Fatma Hanım, 4 Şubat’ta kardeşinin Cemal Bey’in yanına gittiğini, o gelmeyince arabadan kalkıp yukarı çıktığını söyledi. Kalkıp hastaneye gittiklerini, kardeşinin dişini çektiklerini, ardından bir röntgen çektirerek Cemal Bey’in yanına gittiklerini söyledi. Fatma Hanım, Cemal Bey’in ablası gibi davranarak annesini aradığını belirterek, “Anne dağlardayım kemiklerim kırıldı sanki bir parçam kırıldı” dedi. peçete ve dedi. , o anda kız kardeşinin öldüğünü buldu.

MUGE ANLI’NIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Müge Anlı, Fatma Hanım’ın ortalama 4 günde bir hastaneye gittiğini söylüyor. Fatma Hanım, astım ve zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldığını ifade etti. Olay yerinde bulunan kafatası inceleniyor… Müge Anlı, Lüleburgaz ilçe polisinin müdahale ettiğini ve Mehmet Bey’in amcası Murat Bey’den DNA örneği alındığını ve kafatası ile eşleşme için kan örneği alındığını bildirdi. Nurgül Beyhan cinayetinde katil kimdir? Kocasına ‘evlilik dışı’ iddiası… Müge Anlı, kadının “Nurgül ve kocası 7 yıl önce yaşadı. Benim mutfağımı Yaşar yapacak, taş alıyoruz. Mermer, Nurgül’ün tavrı değişti,” dedi. Yaşar veya Nurgül ile tanışmadım Ondan sonra hem Yaşar’ın oğlu hem de oğlumun madde sorunları olduğu için görüşmeye devam ettik, biz kader ortağıyız, Nurgül’ü kıskandığı için bu görüşmeleri Nurgül’den sakladık Yaşar iyi bir insan, abim de sorun çıkarıyor ama neden olmasın dedim kardeşim okudu o adamla konuşmaya devam edersek senin için dedikodu yapacağım.

 

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *