Esra Erol ‘Cümbür cemaat’ dedi maaile paylaştı! Bihter Erol’u görenler gözlerine inanmadı Erol kardeşler sosyal medyayı yıktı geçti

Esra Erol “Cumbur Cemaati” dedi ve mail ile paylaştı! ATV ekranlarının başarılı sunucusu Esra Erol, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla gündem oldu. Annesi Necla Kaymakçı Erol, kardeşleri Eda Erol ve Bihter Erol ve çocukları İdris Ali ve Ömer ile kamera karşısına geçen Esra Erol, ailesiyle birlikte oluşturduğu pozu kendi hesabından sosyal medya hesabından yayınladı. “Topluluk Cümbür” yazısı. Ünlü sunucunun paylaşımı kısa sürede sosyal medyaya damga vururken, kameralardan uzak bir hayat yaşayan ablası Bihter Erol’u görünce gözlerine inanamadı. Esra Erol’a benzemesiyle dikkatleri üzerine çeken Bihter Erol, “İkiz gibi” ve “Ablanın birebir kopyası” yorumlarını yaptı. Bu Esra Erol ve ailesi…

Esra Erol’daki programıyla haftanın her günü ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Esra Erol, sosyal medya hesaplarından yaptığı son paylaşımıyla gündem oldu.

Güzel sunucu, annesi Necla Kaymakçı Erol, kardeşleri Eda Erol ile Bihter Erol ve çocukları İdris Ali ile Ömer’le verdiği bir pozu Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu.

Ailesiyle verdiği pozu ‘Cümbür cemaat’ notuyla yayınlayan Erol’un paylaşımı, kısa süre içinde çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görerek gündem oldu. Esra Erol’un paylaşımı için “Erol kadınları bir başka güzel”, “Hepsi birbirindne güzel” yorumları yapıldı.

BENZERLİKLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Esra Erol’un kameralardan uzak bir hayat sürdüren kız kardeşi Bihter Erol’u görenler ise gözlerine inanamadı.

Esra Erol’a benzerliğiyle dikkat çeken Bihter Erol için “İkizi gibi”, “Ablasının birebir kopyası” yorumları yapıldı.

İşte başta Esra Erol olmak üzere ünlü isimler ve kardeşleri…

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *