Müge Anlı’da Büyükşen cinayeti Türkiye’de konuşulmuştu! Kilit isimle ilgili şok karar…

Müge Anlı’da gündeme gelen Büyükşen cinayeti günlerce konuşuldu. Metin Büyükşen ve Necla Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları…

SON DAKİKA: BÜYÜKŞEN CİNAYETİ TÜRKİYE’DE GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU! O İSİM SERBEST KALDI

Türkiye Müge Anlı’da gündeme gellen Büyükşen cinayetine kitlenmişti! Günlerce konuşulan olayla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Olay 3 sene önce Konya’da yaşandı.

Konya’da yaşayan 3 çocuk babası Metin Büyükşen ve eşi Nejla Büyükşen 3 Eylül 2018 günü kar maskeli saldırgan tarafından evlerinde vurularak öldürüldü.

Çiftin kızı Fatma Büşra, kayıp numarası yaparak saldırgandan kurtuldu. Çiftin oğlu Müge Anlı’nın doktoru Osman Büyüksarı ile Yenilmezler jandarma yer alırken yine programla ilgili özel ekip kuruldu.

Çalışmalar sonrası yapılan operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden Esra Taş, sevgilisi Abdullah Başdemir (46) ile onlara yardım ettikleri öğrenilen Zekeriya Okşen, kuzeni Mustafa Okşen ile Afgan uyruklu Abdulhamid Uzbek, mahkemece tutuklandı.

Konya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Mustafa Okşen henüz belirlenemeyen nedenle dün akşam fenalaştı.

Cezaevi doktorunun müdahalesinin ardından Okşen, ambulansla Konya Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaklaşık bir saat burada müdahale edilen Okşen, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürüyor.

Müge Anlı’da gündeme gelen Türkiye’nin konuştuğu olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı…

Karatay ilçesine bağlı İsmail Mahallesi’nde yaşayan 3 çocuk babası Metin Büyükşen ve eşi Nejla Büyükşen, 3 Eylül 2018’de evlerinde kayboldu.

Çiftin kızları Fatma Büşra ise saldırgandan ölü taklidi yaparak kurtuldu. Çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen’in Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkıp, konunun tekrar gündeme gelmesi üzerine jandarma bünyesinde özel ekip kuruldu.

Çalışmalar sonrası yapılan operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden Esra Taş, sevgilisi Abdullah Başdemir(46) ile onlara yardım ettikleri öğrenilen Zekeriya Okşen, kuzeni Mustafa Okşen ile Afgan uyruklu Abdulhamid Uzbek tutuklandı.

TAHLİYE EDİLDİ

Ağır suç şüphesiyle “kasten yaralama” suçlamasıyla üç ay önce tutuklanan Afgan uyruklu Abdülhamid Özbek’in, soruşturma devam ederken adli kontrol kararıyla cezaevinden tahliye edildiği biliniyor.

NE OLMUŞTU!

Konya’da meydana gelen olayda 54 yaşındaki Necla Büyükşen ve 55 yaşındaki Metin Büyükşen eve giren maskeli saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülmüştü.

21 yaşındaki kızları Büşra Büyükşen ise başına aldığı dipçik darbesiyle yaralanmış ve saldırgan kaçmayı başarmıştı.

ÖZEL EKİP KURULDU!

Evlerinde vahşice katledilen Büyükşen karı koca katilleri henüz bulunamadı. Olayla ilgilenmek için ‘özel ekip’ oluşturuldu.

MÜGE ANLI BETÜL BÜYÜKŞEN’İ YALANLADI!

Büyükşen çiftinin öldürülmesinin zanlısı olan Betül Büyükşen, bir başka şüpheli olarak ortaya çıkan Mehmet Ali ile ilişkisi olmakla suçlanıyor.

Betül Büyükşen, “Mehmet Ali’yi ben değil, kız kardeşim aramış. O da Büşra ile konuşmuş dedi. Anlı’da, cinayet günü Mehmet Ali’nin telefonu açmadığını söyleyerek Büyükşen ailesinin gelini Betül’ü yalanladı.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *