Emanet 237. bölüm özeti ve fragmanı – 26 Ekim Salı neler yaşanacak?

Kanal 7’de yayınlanan bölümleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen Emanet’in yeni haftası başladı. Yapımının ilk gününün ardından gözler yarına çevrildi. Yaman ve Seher’in aşkındaki yeni gelişmeler herkesi etkileyecektir. Emanet 237. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet ismi her geçen gün daha fazla kişi tarafından görülüyor. Yaman, Seher’le geçireceği gecenin hayalini kursa da o anı sabırsızlıkla beklemektedir. Seher, sevdiği adamla birlikte olmanın heyecanıyla ürperir. Kalbiniz patlayacakmış gibi hissediyor. Bu anlarda kendini bastırmaya çalışır. Yaman onu sakinleştirmeye çalışır. Ali, Duygu’yu açtığında yeni bir sayfanın kendisine iyi geleceğini hisseder. Peki Duygu bu yolculuğa hazır mı? Emanet 237. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Trust 237. bölüm özeti

Bu akşam Emanet’te Seher, Yaman hakkında önemli bir karar vermek üzeredir. Seher’in kararı ikiliyi nasıl etkileyecek? Yaman ve Seher yakınlaşırken Seher ikisi için de önemli bir karar vermek üzeredir. Duygu, Semra’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenince büyük şok yaşar. Duygu’ya hala kızgın olan Semra ile karşılaştıklarında hiç istemediği bir tepki alır. Yeni duygulara gebe Emanet, haftanın her günü saat 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Büyük yıkımın ardından Seher, yeğeni Yusuf’u da yanına alır ve her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirmiş ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir. Kardeşini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher ve yeğenini kaybeden ve ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman, Seher ve Yusuf’un peşine düşecektir. Ancak, onlara ulaşmak düşündüğünüzden daha zor olacaktır. Seher iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında bulur. Bu toplantı ikimiz için de kolay olmayacak. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak? Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon Duygu’yu onun aleyhine çevirir. Sert, katı ve katı olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirler sonucu Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Birbiriyle çelişen iş birliği, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı Kırıklı ailesinin eşi olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zulmüyle ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye vermeye niyeti yoktur. Gücünü ancak masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

Emanet dizisinin oyuncu kadrosu ve ekibi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır

Proje Tarihçesi: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecurtini, Aligekanmetir, Bingein Aydıngna, Aligemetirzim Aydır, Ömer Gecírtin, Aligekantır Ömer Geçirtin, Mehırıyığna

Senaryo: Başak yazı odası

Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Yönetmeni: Gerçek Asla Bitmez

About Min

Check Also

¡Nuevo anuncio de My Destiny Game! La hermosura del Miran de Hercai, Akın Akınözü está llena de ojos

Reuniendo a Öykü Karayel y Akın Akınözü, The Game of My Destiny comienza el viernes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *