Emanet dizisi 236. yeni bölüm fragmanı yayında! Emanet 236. bölüm özeti, dizide neler olacak?

Emanet, 236. yeni bölümüyle Pazartesi günü ekrana gelmeye hazırlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Emanet 236. Yeni bölüm fragmanından görseller ve detaylar yayınlandı. Duygunun bir an olsun eksik olmadığı Emanet dizisinin 236. bölüm fragmanına ve tüm detaylarına bu haber aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Emanet dizisinin 236. yeni bölüm fragmanı şimdiden izleyicilerden büyük beğeni topladı. Büyük bir mücadelenin yaşanacağı yeni bölümde izleyicileri sürpriz gelişmeler bekliyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen Emanet dizisinin 236. bölüm fragmanı, büyük aksiyon sahneleri yaşadı ve izleyicilerden en yüksek notları aldı. İşte 236. bölüm fragmanları ve Emanet dizisinin detayları..

Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya ve Tolga Pancaroğlu’nun paylaştığı Emanet dizisi yeni bölümleriyle haftanın her günü 19:00’da Kanal 7 ekranlarında.

GÜVEN BÖLÜM 236 RÖMORK

GÜVENLİK SERİSİ’NDE NELER OLUYOR?

eher yaşadığı büyük yıkımın ardından yeğeni Yusuf’u yanına alır ve hepsinden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirmiş ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir.

Seher ve yeğenini kardeşini korumak için söylediği yalanla kaybeden Yaman’ın ilk işi Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak, onlara ulaşmak düşündüğünüzden daha zor olacaktır. Seher iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında bulur. Bu toplantı ikimiz için de kolay olmayacak. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon Duygu’yu onun aleyhine çevirir. Sert, katı ve katı olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirler sonucu Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Birbiriyle çelişen iş birliği, sonunda karşılaşan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır

Proje Tarihçesi: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak yazı odası

Üretim: Şeker yapımı

Müzik: Minör

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Aydın, Ezinmekmetaya, Binnarty Volkaya, Ömer Gecüzaya, Binnarty Volkaya, Ecüzinaya Volcano

About Min

Check Also

Melisa Döngel (‘El amor está en el aire’), víctima de un intento de agresión en su casa

La actriz que interpretó a Ceren Basar, la mejor amiga de Eda Yildiz en la …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *