Müge Anlı canlı izle 25 Ekim 2021 Pazartesi| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV canlı izle 25 Ekim Pazartesi

Nurgül Beyhan’ın Müge Anlı’da öldürülmesinin katilinin kim olduğunun belirlenmesi için soruşturmalar devam ediyor. Ayrıca 25 Ekim 2021’de Sema’nın nerede olduğuyla ilgili yeni detayların ortaya çıkacağı programı izlemek isteyenler için “5 Nisan Pazartesi Müge Anlı Canlı İzle” 25 Ekim 2021 | Tatlı Sert ATV ile canlı izle Müge Anlı, 25 Ekim Pazartesi”.

Çözülemeyen olayların enine boyuna araştırılarak çözüme kavuşturulduğu program Müge Anlı İle Tatlı Sert’te seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bu kapsamda 14.sezonu ile ATV ekranlarında saat 10.00’da başlayan programın bugün yayınlanacak olan bölümünü izlemek isteyenler “Müge Anlı canlı izle 25 Ekim 2021 Pazartesi| Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV canlı izle 25 Ekim Pazartesi” başlıklarıyla internet arama motorlarında araştırmalarda bulunuyor.

MÜGE ANLI CANLI İZLE 25 EKİM 2021 PAZARTESİ | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV CANLI İZLE 25 EKİM PAZARTESİ

ATV ekranlarından yayınlanmakta olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 25 Ekim 2021 Pazartesi (bugün) yayınını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI 25 EKİM PAZARTESİ İZLE

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU 22 EKİM 2021

Haftalarca bulamayınca Müge Anlı’ya gittiler. Sema Hanım’ın bir tanıdığı 4 çocuğunun perişan olduğunu ve Müge Anlı’dan başka gidecek kimsenin olmadığını söylerken, Sema Hanım’ın 3 Eylül’de yol kamerasına yakalandığı söyleniyor. Naipköy ve cebinde 200 TL var. Sema Hanım’ın eşi Tarık Bey, kocasının ruhsal sorunları olduğunu, bir kez kaybetmeye niyetli olduğunu, onunla ilgili hiçbir şey bulamadığını ve yürüdüğü yerin orman olduğunu bildirdi. Geride üç çocuk ve 12 yıllık bir koca bırakarak kocasının torunuyla kaçtı. Seçer Bey, evde okuma sabunu olduğunu, sabun eriyince kendisinin de eridiğini, evde iki muska çıktığını, üçüncüsünün de dolaptan çıktığını ifade ederek Süleyman Bey’in aldattığını iddia etti. . Seçer Bey ağlayan karısına dönerse yine ne ister, üç çocuğunu annesiz bırakmamasını ister ve karısına dönmesini ister. Ağlıyor, üzülüyor, sevgilisini suçluyor…

Fatma Hanım, hastaneden döndüğünde bilinci yerinde değilmiş gibi grupla görüşerek epilepsi ilacını aldıktan sonra kendini bu şekilde kaybettiğini, normalde iyi olduğunu söyledi. Sağlık ekibi ayrıca Fatma Hanım’ın zarar görmediğini doğruladı. Fatma Hanım, otele giderken ağlayarak, Cemal Bey’in kardeşini öldüresiye dövdüğünü, cesedini saklayacağını, bulamayacağını ve arkadaşlarıyla birlikte Cemal Bey’in evine baskın düzenlediğini ifade etti.

Nurgül Beyhan cinayetinde katil kimdir? Eşi Yaşar Beyhan canlı yayındaydı.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *