Müge Anlı ve Tatlı Sert 25 Ekim Pazartesi günü ATV’yi canlı izliyor | Müge Anlı Youtube tekrar izle

ATV ekranlarının vazgeçilmezi Müge Anlı ve Tatlı Sert yeni bir haftaya merhaba diyor. Öne çıkan konuların tartışılmaya devam ettiği program süresince birçok tanık, etkinlik katılımcısı ve uzman sohbet ederek kayıtları çözmek için çalışacak. Başarılı sunucu Müge Anlı da ilgiyle takip edecek. Müge Anlı ve Tatlı Sert 25 Ekim Pazartesi günü ATV, Youtube canlı yayın ve inceleme seçenekleriyle bültenimizde.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam eden ve yıllar içinde ekranların ayrılmaz bir parçası haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yeni bir hafta başlıyor. Güzel sunucu Müge Anlı, cinayet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahte gelinler, kayıp aileler ve onları bulmak isteyen yaslı bireylerle başa çıkmak için ekrandaki yerini alıyor. Yeni haftanın ilk günü her hafta Pazartesi’den Cuma’ya kadar sürer, izleyiciler ATV kanalında izlemekle ilgilenecektir. Müge Anlı ve Tatlı Sert 25 Ekim Pazartesi günü ATV canlı yayın, Youtube ve watchback seçenekleriyle bültenimizde.

Ne oldu otele gitti, ağladı ve Cemal Bey’in kardeşini öldüresiye dövdüğünü, cesedini saklayacağını, Müge Anlı ve Tatlı Sert ile arkadaş olduğunu söyledi?

Haftalarca bulamayınca Müge Anlı’ya gittiler. Sema’nın tanıdığı dört çocuğunun perişan olduğunu ve Müge Anlı’dan başka gidecek kimsesi olmadığını söylerken, Sema Hanım’ın 3 Eylül’de yol kenarında kameralara yakalandığı bildirildi. Naipköy’e gidiyor ve cebinde 200 TL var. Sema Hanım’ın eşi Tarık Bey, kocasının ruhsal sorunları olduğunu, bir kez intihara teşebbüs ettiğini, kendisi hakkında hiçbir şey bulamadığını, yürüdüğü yerin orman olduğunu bildirdi. Geride üç çocuk ve 12 yıllık bir koca bırakarak kocasının torunuyla kaçtı. Seçer Bey, evde okuma sabunu olduğunu, sabun eriyince kendisinin de eridiğini, evde iki muska çıktığını, üçüncüsünün de dolaptan çıktığını ifade ederek Süleyman Bey’in aldattığını iddia etti. . Seçer Bey ağlayan karısına dönerse yine ne ister, üç çocuğunu annesiz bırakmamasını ister ve karısına dönmesini ister. Ağlıyordu, üzgündü, sevgilisini suçluyordu… Fatma Hanım, hastaneden döndüğünde bilinci yerinde değilmiş gibi ekiple konuşarak, ilaç aldıktan sonra vefat ettiğini, epilepsi nöbeti geçirdiğini, normalde iyi olduğunu söyledi. Sağlık ekibi, Fatma Hanım’ın zarar görmediğini doğruladı. Fatma Hanım sokakta bulunmayacağına ve arkadaşıyla birlikte Cemal Bey’in evine baskın düzenlediğine dair ifade verdi. Nurgül Beyhan cinayetinin faili kimdir? Eşi Yaşar Beyhan yayında… Çok sayıda sosyal sorumluluk projesinin yanı sıra faili meçhul olaylar ve kayıplarla adından söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, haftanın her günü seyirciyi ekrana kilitliyor ve yaşadıkları… Üzerinde çalıştıkları kayıp profil, Cinayetin kurbanlarını ve kayıp kişinin tüm hayatı boyunca aramaya, onları bulmaya ve gerçekleri aydınlatmaya devam ediyor… Müge Anlı ve Tatlı Sert, saat 10:00’da ATV’de ekrana geliyor. hafta içiyim! Ayrıca kendi yorumlarınızı yazabilir ve olayları değerlendirebilirsiniz.

25 Ekim Pazartesi Müge Anlı ile Tatlı Sert izle

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, stüdyosuna gelen misafirlere yardım etmeye devam ediyor. Son dönemde sosyal sorumluluk projeleriyle ön plana çıkan Anlı, bugün bize dolu dolu bir gündemle gelecek. ATV’de yayınlanan Tatlı Sert’i internet üzerinden www.atv.com.tr adresinden cep telefonunuzdan, televizyonunuzdan ve tabletinizden izleyebilirsiniz.

 

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *