MÜGE ANLI CANLI İZLE ATV LINK YOUTUBE 26 Ekim 2021 | Sunucu Mehmet’e kim zarar verdi? Hepsi ve daha fazlası…

Müge Anlı Atv bugün son bölümü gösteriyor… 5 ay arayla iki cinayet! Nefret sözleri, ihanet suçlamaları! Nurgül Beyhan’a kim ve neden zarar verdi? Korkunç suçlamalar, inanılmaz itiraflar! DJ Gezgin olarak da bilinen yayıncı Mehmet Karahan’ın cesedi Manisa Turgutlu’da bulundu mu? Türkiye’nin konuştuğu Büyükşen davasında sıcak gelişmeler! Afgan Çoban yayında… Müge Anlı son dakika gelişmelerini aktarıyor! Hepsi ve daha fazlası Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert final bölümünde. Müge Anlı ve Tatlı Sert haftanın her günü ATV’de canlı yayınlanıyor…

Atv gündüz kuşağı yeni yüzlerle sezona devam ediyor. Sabah kuşağının en çok izlenen dizisi “Müge Anlı ve Tatlı Sert”, dizinin ele aldığı birçok konuyu ele alıyor. Haftanın her günü izleyicileri ekrana kilitleyen faili meçhul cinayetler ve kayıplara ek olarak sayısız sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, yaptıkları eksik kayıtları, cinayetin kurbanlarını ve cinayetin kurbanlarını ortaya çıkarıyor. Kayıp insanların tüm yaşamları, onları bulmak, bulmak, gerçekleri bulmak. aydınlatmaya devam edin.

MGE ANLI CANLI YAYIN

5 ay arayla iki cinayet! Nefret dolu sözler, ihanet suçlamaları! Nurgül Beyhan’a kim ve neden zarar verdi?

Büyükşen’deki cinayet davasında sıcak gelişme! İddiaların merkezinde yer alan Afgan çoban gerçeği açıklıyor.

Korkunç suçlamalar, inanılmaz itiraflar! DJ Gezgin olarak da bilinen yayıncı Mehmet Karahan’ın cesedi Manisa Turgutlu’da bulundu mu?

Müge Anlı

Büyükşen insanları öldürüyor

son dakika açıklandı! Afgan çoban canlı yayında katilin adını Osman Büyükşen koydu…

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *