Emanet 238. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet dizisi 238. bölüm özeti, dizide neler oluyor?

Emanet’in yeni 238. bölüm fragmanı şimdiden izleyicilerden büyük beğeni topladı. Oyuncu kadrosu ve sürprizlerle dolu sahneleriyle televizyonseverlerin gönlünü fetheden Emanet dizisinin 238. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı Emanet, 238. yeni bölüm fragmanı ile yeniden konuşulacak.

Emanet dizisi yine heyecanlı bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Aşk, dram ve duygu dolu sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Emanet dizisinin 238. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her yeni tanıtım fragmanında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emanet dizisi 238. yeni bölüm fragmanında izleyenleri heyecanlandırdı.

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya ve Tolga Pancaroğlu’nun paylaştığı Emanet dizisi yeni bölümleriyle haftanın her günü 19:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet ismi her geçen gün daha fazla kişi tarafından görülüyor. Yaman, Seher’le geçireceği gecenin hayalini kursa da o anı sabırsızlıkla beklemektedir. Seher, sevdiği adamla birlikte olmanın heyecanıyla ürperir. Kalbiniz patlayacakmış gibi hissediyor. Bu anlarda kendini bastırmaya çalışır. Yaman onu sakinleştirmeye çalışır. Ali, Duygu’yu açtığında yeni bir sayfanın kendisine iyi geleceğini hisseder.

GÜVEN BÖLÜM 238 RÖMORK

GÜVENLİK SERİSİ’NDE NELER OLUYOR?

Seher, Yaman hakkında önemli bir karar vermek üzeredir. Seher’in kararı ikiliyi nasıl etkileyecek? Yaman ve Seher yakınlaşırken Seher ikisi için de önemli bir karar vermek üzeredir. Duygu, Semra’nın hastaneye kaldırıldığını öğrenince büyük şok yaşar. Duygu’ya hala kızgın olan Semra ile karşılaştıklarında hiç istemediği bir tepki alır.

GÜVENLİK NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı Kırıklı ailesinin eşi olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zulmüyle ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye teslim etmeye niyeti yoktur. Gücünü ancak masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

Director de fotografía: Vedat Aydın-Emin Cakir

Historia del proyecto: Nazmiye Yılmaz

Reparto: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecüğy, Binnazlınazí Ertun, Mehmet Ali Aydin, Ozge Agyar, Volkan Yildirim

Escenario: Sala de escritura Başak

Producción: Caramel Production Music: Minor

Director de arte: Saadet Parlak

Director de vestuario: La verdad nunca termina

About Min

Check Also

¡Sitare Akbaş, Sare of the Red Room, sacudió las redes sociales con su belleza!

La bella actriz Sitare Akbaş, que ganó gran reconocimiento con su personaje de ‘Sare’ en …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *