MÜGE ANLI SON BÖLÜM TEKRAR İZLE ATV LİNKİ YOUTUBE 26 Ekim 2021 | Aşk-ı Memnu olayı çözüldü! Nurgül Beyhan cinayetinde sıcak gelişme

Müge Anlı Atv bugün son bölümü gösteriyor… 5 ay arayla iki cinayet! Nefret sözleri, ihanet suçlamaları! Nurgül Beyhan’ı kim ve neden öldürdü? Korkunç suçlamalar, inanılmaz itiraflar! DJ Gezgin olarak da bilinen yayıncı Mehmet Karahan’ın cesedi Manisa Turgutlu’da bulundu mu? Türkiye’nin konuştuğu Büyükşen davasında sıcak gelişmeler! Afgan Çoban yayında… Müge Anlı son dakika gelişmelerini aktarıyor! Hepsi ve daha fazlası Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert final bölümünde. Müge Anlı ve Tatlı Sert haftanın her günü ATV’de canlı yayınlanıyor…

Atv gündüz kuşağı yeni yüzlerle sezona devam ediyor. Sabah kuşağının en çok izlenen dizisi “Müge Anlı ve Tatlı Sert”, dizinin ele aldığı birçok konuyu ele alıyor. Faili meçhul cinayet ve kaybolmaların yanı sıra sayısız sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Müge Anlı ve ekibi, haftanın her günü izleyicileri ekranlara kilitleyerek eksik kayıtları, cinayet mağdurları ve tüm olay örgüsünü ortaya çıkarıyor. Kayıp insanların hayatlarını, onları bulmak, onları bulmak, gerçekleri ortaya çıkarmak için. aydınlatmaya devam edin.

5 ay arayla iki cinayet! Nefret sözleri, ihanet suçlamaları! Nurgül Beyhan’a kim ve neden zarar verdi? Nurgül Beyhan’ın öldürülmesine ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Korkunç suçlamalar, inanılmaz itiraflar! DJ Gezgin olarak da bilinen yayıncı Mehmet Karahan’ın cesedi Manisa Turgutlu’da bulundu mu?

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *