Müge Anlı’da Kocasının Yeğeniyle Kaçtığı İddia Edilen Kadının Kurduğu Akılalmaz Oyun Pes Dedirtti!

Seçer Kaygısız, 12 yıllık eşinin öz yeğeniyle kaçtığını ve ortadan kaybolduğunu iddia etmişti. Eşinin evine dönmesini isteyen Kaygısız, Müge Anlı’dan yardım istemişti. Bugün ise eşinin yeğeniyle kaçtığı iddia edilen Hatice ve yeğen Süleyman iddiaları cevaplamak için canlı yayına bağlandı.

Geçtiğimiz günlerde 3 çocuk babası Seçer Kaygısız, 12 yıllık eşi Hatice’nin öz yeğeni Süleyman’la kaçtığını iddia etmişti.

Müge Anlı’nın kapısını çalan Kaygısız, 1 Ağustos’tan beri eşinin ve ablasının oğlu Süleyman’ın ortadan kaybolduğunu ve Eşi ve yeğeni Süleyman’ın bir hafta içinde birbirlerine yakınlaştıklarını, bu yakınlaşmanın ardından da kaçtıklarını söylemişti.

 

Müge Anlı, bu iddiaların yanı sıra Süleyman’ın çok kabarık sabıka kaydını da ortaya çıkardı.

Anlı, Süleyman’ın “Hırsızlık, Konut Dokunulmazlığını İhlal, Ateşli Silahla Tehdit, Yetkisiz Ortaya Çıkma, Saldırganlık, Çocuk Taciz, Çocukların Yetişkinlere Yönelik Yayın Yaptırması, Güveni Suistimal Etme” gibi suçlardan sabıkası olduğunu belirtti.

Bugünkü yayında Seçer’in eşi ve daha sonra torunu Süleyman, iddialara yanıt vermek için telefonla bağlandı. Seçer’in eşi Hatice, Süleyman’la kaçmadıklarını, Seçer’den kurtulmak için Süleyman’la planladıklarını söyledi.

Seçer’in kendisinden uzak durması için Hatice Süleyman’a kendisine bir mesaj göndermesini söyledi. Bu arada Hatice Seçer’den kurtulmak için Süleyman’a hamile kaldığını bile söyledi.

Hatice’nin ifadesinin ardından yeğeni Süleyman, teyzesinin yanında olmadığını itiraf ederek şiddet gördüğü için Hatice’nin kendisinden kurtulmasını istedi ve böyle bir oyun oynadılar.

1 Ağustos’ta Hatice’yi yanına alıp otele bıraktığını ve yanlış yola sapmamak için işe götürdüğünü söyledi. Tabii bunların ne kadar doğru olduğunu bilemeyiz!

Sonunda gerçek bomba! Müge Anlı, konuyu bitirdiklerinde Seçer ve Fatma’nın vakit geçirdiklerini söyledi. Seçer, bir ortaklık olduğunu kabul etmiyor, sadece göz kulak olduğunu söylüyor.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *