Emanet 239. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7 izle – 28 Ekim 2021 Perşembe

Televizyon ekranlarının en çok izlenen günlük dizisi Emanet’in yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yaman, Ziya ve Ali’nin annesinin ortaya çıkması dengeleri değiştirecek mi? Gerçeği öğrenebilirler mi? Arif Baba’nın durumu iyi değil. Emanet 239. bölüm izleme alternatifleri haberimizde.

Karamel Yapım imzasıyla yayınına devam eden Emanet, haftanın beş günü Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Hem konağı hem de karakolu yakından ilgilendiren bir gerçek ortaya çıkmak üzere. Yusuf ve Ziya’nın annesi Yaman, yıllar sona ermiştir. Ziya’ya kendini gösterdikten sonra oradan uzaklaşır. Annesini gören Ziya, büyük özleminin bittiğini düşünse de Yaman’ın gerçeklere tokat atması beraberinde yeni bir tramvayı da getirebilir. Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet 239. bölüm alternatifleri ile haberimizde.

Bölüm 239 Güven Özeti

Dizinin başından beri annesini ne zaman düşünse sol kolunu tutan Yaman, terk edilişini asla unutmamıştır. O anları tekrar tekrar hatırlayın. Peşinde olduğu annesini geri getirememenin üzüntüsü her geçen saniye onu daha da çileden çıkarır. Ziya’yı gördüğünü söyleyince sinirlenir. Şimdiye kadar sesini bile yükseltmediği ağabeyi Ziya’ya bağırabilir. Seher’e şimdiye kadar onlarla yüzleşirse onu hayatta tutamayacağını söyler. Bu arada Gökçen Derbeder Yaman, Ziya ve Ali’nin flashbacklerinde canlandırılıyor. Bu geçmişe dönüşten sonra daha fazla vurgu yapılması bekleniyor. Üç kardeşin yeniden bir araya gelmesinin mümkün olup olmayacağı ile ilgili.

Geçen sezon Emanet dizisinde Kiraz karakterini oynayan Gülderen Güler ile röportaj yapmıştık. Röportajı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Güvenlik serisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırım ailesinin eşi olan kız kardeşinin ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zalimliği ile ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye teslim etmeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır. Karamel Yapım imzalı Emanet, heyecanlı hikayesiyle 7 Eylül Pazartesi gününden itibaren haftanın her günü 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Emanet 239.Bölüm Youtub izle

Bilindiği üzere tüm kanalların, yapımların ve dizilerin bir YouTube kanalı vardır. Bu üçünden en az biri sürekli olarak dizinin tam bölümlerini yayınlar. Böyle bir dizi Emanet. Yeni bölüm bitince dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

güvenilen oyuncular

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydnıyğnı, Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı, Oğuz Yağcny, Osman Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı, Aydnıydıcnı Aydın idic.

emanet 239. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7’yi izlemenin birçok yolu var. Televizyonlarınızın yanı sıra telefonlarınızdan, masaüstlerinizden ve tabletlerinizden de izleyebilirsiniz.

About Min

Check Also

¡Sitare Akbaş, Sare of the Red Room, sacudió las redes sociales con su belleza!

La bella actriz Sitare Akbaş, que ganó gran reconocimiento con su personaje de ‘Sare’ en …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *