Esra Erol 27 Ekim Ne oldu?

Ekranlarda çok izlenen dizide bugün neler yaşandı? Hangi konular işleniyor? Hangi sorunlar çözüldü? Hangi sorunlar çözülmedi? 27 Ekim’de (bugün) Esra Erol’da neler oldu?

Ekranlarda çok izlenen dizide bugün neler yaşandı? Hangi konular işleniyor? Hangi sorunlar çözüldü? Hangi sorunlar çözülmedi? 22 Ekim’de (bugün) Esra Erol’da neler oldu?

Esra Erol’da bugün 27 Ekim

Kızları Melisa’nın gittiğini ve arama emri çıkardıklarında kızlarının biriyle evli olduğunu bildiklerini söylediler. Melisa Demirkol’un 19 yaşında olduğunu ve 10 Temmuz’dan beri kayıp olduğunu söyledi. Anne Hürmüz, kızının telefonda konuştuğunu ve bir sevgilisi olduğunu öğrendiğinde, adamla daha sonra görüşmek istediğini söyledi. İsmet Can Demirkol ile böyle tanıştılar ama Hürmuz Hanım her iki çocuğa da genç olduklarını ve okulu bitirince evlenebileceklerini söylediğini söyledi.

Aycan, düğünü kendisinin organize etmediğini, sadece biraz eğlendiğini, asıl düğünün boşandıktan sonra yapılacağını ifade etti. Virüs nedeniyle yasak olduğunu söyledi. Aycan kategorik olarak düğün değil kına olduğunu belirtti. Kına yaptığını inkar etmez. Ayrıca dün yüzüğü yanlış anlaşıldığı için çıkardığını söyledi. 2 yıldır boşanmak için uğraştığını ve Özbay’ın mahkemeye gitmediğini söyledi. Şubat ayından beri neden mahkemeye çıkmadığını sordu. Aycan, Özbay’ın davayı ertelediğini savundu.

Nilgün Hanım’ın tek resmi evliliğinden dünyaya gelen çocuğu Emrah’ın da sosyal hizmetlere atandığı bildirildi. Ayşenur’un bir kardeşi olabileceği söyleniyor. 2001 doğumlu olduğunu ve hastanede Nilgün Sarıcan adıyla tanıştırılan bir kadının kendisini doğurduktan sonra ayrıldığını söyledi. 19 yaşındaki Doğan sansürlü canlı yayınımıza katıldı. DNA sonuçlarına göre 19 yaşındaki Doğan Nilgün Sarıca’nın oğlu olduğu ortaya çıktı. İki kardeş yeniden bir araya gelir. O sırada Nilgün Hanım, sorunları nedeniyle soyadının Sarıca olduğunu düşündüğünü ve doğum yaptıktan sonra beyin ve sinir cerrahisi hastanesine nakledildiğini, ardından sokağa geri döndüğünü, hamile olduğunu ve doğduğunu söyleyerek kendini tanıttı. yine sokakta, bu şekilde, bu üç kardeşine ek olarak aslında 2 çocuğu var.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *