Müge Anlı’da çıkan zanlı Güldane Biçer’in sanığı ürperdi

Aldattığını iddia ettiği karısı Güldane Biçer’i bıçakla öldürdüğü tespit edilen ve ardından kayıp başvurusunda bulunan Osman Biçer, Müge Anlı’da faili meçhul cinayet davasında hakim karşısına çıktı. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilen Biçer, savunmasında iddialarının aksine eşine kasten zarar vermediğini ifade etti. Pikniğe giderken karpuz bıçağıyla öldürdüğü eşini öldüren koca, “Bıçak darbesinden sonra yere düştü. Kürekle toprağı kazıp gömdüm” sözleriyle kan dondu. Bakırköy 17 No’lu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen ilk duruşmada, Osman Bicer’in ortaya çıkardığı 10 yıllık faili meçhul cinayet davasında Güldane Biçer’in cinayet zanlısı olduğu ortaya çıktı. Duruşmada Güldane Biçer’in yakınları ve parti avukatları da hazır bulundu. “Karısına bir planla kasten zarar vermek ve canavarca duygular beslemek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması istenen cinayet zanlısının savunmasında önceki ifadesinin aksine karısına kasten zarar vermediği, olaylar aniden gelişti.

“Sen Nasıl Bir Kocasın Ben Uzunum”

Eşi tarafından aldatıldığını ve bu nedenle üç kez ev değiştirmek zorunda kaldığını iddia eden Osman Biçer, “Bir sabah uyandığımda eşim evin önünde duruyordu. Pencereden. . Uğur adlı kişi bir günden beri ona bakıyordu metresim geldi Ankara Eşimin Türkiye’den Murat adında bir adamla konuştuğunu söyledi. çiftliğe gidelim evimizi yıkma sabah koşucu hazırladık büyükçekmece geldik birlikte domates yedik karpuz kestik orda tartıştık sen nasıl bir kocasın ben uzunum güzelim .. Ben başkasını seviyorum” dedi.

“ARAYI VE ARAZAYI İMZALADIM”

Duydukları üzerine tartışmaya başladıklarını söyleyen cinayet zanlısı Osman Biçer, “Yerde bıçak var. Hadi dedim, gideyim dedim. Yapmadım” dedi. Ama kalktığımızda aniden Bıçağa vurdum.Nereye vurduğumu hatırlamıyorum.Kurbana iki kez vurduğumu hatırlıyorum.Kurbanı oraya onu öldürmek için götürmedim..Onu çaldım.Sonra ben. karakola giderek kayıp başvurusunda bulundu.” dedi. Savunmanın ardından mahkeme, cinayet zanlısına “karısını bir planla ve garip bir duyguyla kasten öldürmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi ve duruşma ertesi güne ertelendi.

MAHKEMEDE GÖRÜŞME”

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Güldane Biçer’in yıllardır kayıp olduğu için aranırken yaralandığını ortaya çıkaran, duruşmanın ardından, “Osman Biçer, mahkeme yalanına devam etti… Karısını yürüyüşe çıkardığı ortaya çıktı. Tarlada da bir bıçak bulmuş. Bıçakla yaralamış. Sonra bir kez daha. “Bir kürek bulmuş ve gömmüş. Yani benim tasarlamadığımı söyledi. Her şey bana geliyor. Yiyin… Bu denemeler aileler için çok yoğun.”

 

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *