Müge Anlı’dan Güldane Biçer cinayetine şok savunma!

Aldattığını iddia ettiği karısı Güldane Biçer’i bıçaklayarak öldürdüğü tespit edilen ve ardından kayıp başvurusunda bulunan Osman Biçer, davada hakim karşısına çıktı.Müge Anlı’nın aydınlattığı faili meçhul kişi. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilen Biçer, savunmasında iddialarının aksine eşine kasten zarar vermediğini söyledi. Pikniğe gittiğinde karpuz bıçağıyla karısını öldüren koca, “Bıçak çarpmasının ardından yere düştü. Toprağı kazmak ve gömmek için kürek kullandım” dedi kan pıhtılaşırken sözleriyle.

Müge Anlı’nın gün yüzüne çıkardığı 10 yıllık faili meçhul cinayet davasında Güldane Biçer cinayetinin zanlısı olduğu ortaya çıkan Osman Biçer, ilk duruşmada SEGBİS sistemiyle hakim karşısına çıktı. Bakırköy 17 Nolu Ağır Ceza Mahkemesi . Duruşmada Güldane Biçer’in yakınları ve parti avukatları da hazır bulundu. İnsanlara zarar veren zanlı, “Karısına kötü niyetle kasten zarar vermek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. kasıtlıdır ve olaylar aniden gelişir.

“HANGİ HASTANE OLUYORUM, UZUN SÜRELİ BAKIMCIYIM”

Eşi tarafından aldatıldığını ve bu nedenle üç kez ev değiştirmek zorunda kaldığını iddia eden Osman Biçer, “Bir sabah uyandı, eşim kapıda duruyordu. kitap. Uğur adlı adam arabanın dışındaydı, arabanın içinden ona bakıyordu. Bir gün ev sahibem geldi. Karımın kardeşi Ali ve Ankara’dan Murat adında bir adamla konuştuğunu söyledi. Karım için, senin için bir düzeltme yok. Çiftliğe gidelim, evimizi mahvetme dedim. Sabah koşucu hazırladık. Büyükçekmece’ye gittik. Birlikte domates yedik ve karpuz kestik. Orada tartıştık. ‘Sen nasıl bir kocasın? Ben uzunum, güzelim… Başkalarını seviyorum”.

“Yolumu yaptım ve toprağı besledim”

Duyduğu sözler üzerine tartışmaya başladıklarını söyleyen cinayet zanlısı Osman Biçer, “Yerde bıçak vardı. Git dedim, bir şey yapmayacağım. Ama ayağa kalktığımızda aniden bıçağı vurdum. Nereye vurduğumu hatırlamıyorum. İki kez vurduğumu hatırlıyorum. Kurbanı oraya zarar vermesi için göndermedim. Bulduğum kürekle toprağı kazdım ve gömdüm. Bunun üzerine karakola gittim ve kayıp başvurusunda bulundum” dedi. Savunmanın ardından mahkeme, cinayet zanlısına “karısını kasten öldürmek ve kendini canavar gibi hissetmekten” müebbet hapis cezasının ağırlaştırılmasına karar verdi. duruşma ertesi güne ertelendi.

“MAHKEMEDE DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR”

Güldane Biçer’in yıllarca kayıptan aranırken öldürüldüğünü ortaya çıkaran araştırmacı basın mensubu Müge Anlı, duruşmanın ardından, “Osman Biçer yalanlarına devam etti. Kendisi mahkemede… Eşini ziyarete götürdüğü ortaya çıktı. O da tarlada bir bıçak buldu. Bıçakla öldürdü. Sonra yine tesadüfen bir kürek buldu; onunla gömülür. Yani ben tasarlamadım diyor. Her şey bana karşı. Yemek yerseniz… Bu duruşmalar aileler için yoğun oluyor.”

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *