Son dakika haberi: Esra Erol’da duygulu anlar! Suzan Hanım gözyaşlarına boğuldu

ATV’nin sevilen dizisi Esra Erol’da her gün farklı olaylar ve izleyiciler yer alıyor. Esra Erol’un bugün yaptığı canlı yayında duygulu anlar yaşandı. 3 aydır haber alamadığı kızı Sema’ya yeniden kavuşan Suzan Hanım, stüdyoyu gözyaşlarına boğdu. Sema evden çıkmadığını, bir iki günlüğüne arkadaşlarını görmeye gittiğini, annesinin neden yayında olduğunu anlamadığını ve Duran’ın kardeşinin onu karakola götürdüğünü söylüyor. İşte detaylar.

Son dakika haberi: ATV’nin sevilen programı Esra Erol, her gün farklı olay ve konuları ele alıyor.

Esra Erol’un bugün yaptığı canlı yayında duygulu anlar yaşandı.

Bursalı Suzan Bedir ile evli olan 48 yaşındaki Esra Erol, kızı Sema Bedir’in henüz 3 aylık olmadığını söyledi. Suzan, kızının eve geldiğini, sonra kaçtığını ve kızına “Geleceğim anne” dediğini ifade etti, ancak kızı gelmedi.

 

Suzan Hanım, kızının uyarıcı madde bağımlısı olduğunu ve 3 yıldır yani 15 yaşından beri kullandığını söyledi. Suzan Hanım, kızının Duran Alkan adında birine kaçtığını düşündüğünü, kızının Duran Bey evli ve 3 çocuk babası olduğunu, bir gün bir adam bir sırdan aradığını ve kızını bu adamdan kurtarmasını söylediğini söyledi. kızına kavuşamadı.

Suzan Hanım, Duran Bey’in kızını uyuşturucu satmaya davet ettiğini ifade etti.

Suzan Hanım ağlayarak tek çaresinin Esra Erol olduğunu, başka çaresinin olmadığını, çocuklarının sürekli evde ağladığını, kızının onu ilk kez terk ettiğini, onu bile bırakmadığını söyledi. bilmek. kızının babasından korkar ve sık sık evden kaçar.

Özlem bitti! Suzan Hanım kızı Sema ile Esra Erol’da buluşuyor

Kızları Titreşen Kızlarıyla Tanışıyor

Esra Erol’un bugün yaptığı canlı yayında duygulu anlar yaşandı. 3 aydır haber alamadığı kızı Sema’ya yeniden kavuşan Suzan Hanım, stüdyoyu gözyaşlarına boğdu.

Sema evden çıkmadığını, bir iki günlüğüne arkadaşlarını görmeye gittiğini, annesinin neden yayında olduğunu anlamadığını ve Duran’ın kardeşinin onu karakola götürdüğünü söylüyor.

Sema, Duran’ın kendisini aradığını, annenin ağladığını, özür dilediğini, kendisinin de gittiğini ve bir daha evden çıkmayacağını söyledi.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *