28 Ekim Esra Erol ATV canlı yayınını bugün yakalayın! Esra Erol’u bugün canlı izleyin! Yeni bölümü Esra Erol’dan canlı izleyin! Esra Erol son bölüm izle!

ATV’nin sevilen dizisi Esra Erol yeni sezonuna başladı. Esra Erol yeni sezonuna bugün heyecanla atv’de devam ediyor. İşte Esra Erol ATV’yi full HD canlı izlemek için link! Esra Erol’u canlı izleyin! Esra Erol’da canlı izle! 28 Ekim’de Esra Erol’da canlı izle! Esra Erol Salı izle! Esra Erol’u canlı izleyin! Esra Erol’da canlı izle!
Ekranın ünlü ismi Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol’un dizisi yeni sezonuyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Esra Erol’un dizisiyle ilgili bir izleyici, “Esra Erol ne zaman başlıyor, saat kaçta başlıyor ve Esra Erol’un son bölümünde neler oldu?” diye sordu. Gibi sorulara cevap arıyor: Esra Erol ATV’yi full HD canlı izleme linki! Esra Erol’u canlı izleyin! ATV Esra Erol’da canlı izle! 28 Ekim Perşembe akşamı Esra Erol’da canlı izle! İşte haberimizde detaylar…

ATV ESRA EROL’DA CANLI İZLE!

ESRA EROL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Esra Erol, hafta içi her gün 16:20’de ATV’de izleyicisiyle buluşuyor.

SON BÖLÜMDE ESRA EROL’A NE OLUYOR?

Esra Erol bugün…

22 yaşındaki Kahramanmaraşlı Ali Osman Bey, 3 kardeş olduklarını, engelli bir ikiz kardeşi olduğunu, annesinin Ankara’da bir adamla yaşadığını, adamın kendisine baktığını söylüyor. baba başkasıyla yaşıyor Eskişehir’de bir kadın. Ali Osman Bey, babasının annesini aramak için Ankara’ya gittiğini ancak onu bulamadığını, hep kayınvalidesi ve kayınpederiyle yaşadığını ve onlar sayesinde hayatta kaldığını söyledi. Aynur Hanım, 3 ve 1 kızı Ramazan Bey ile birlikte yaşadığını, 2 çocuğunun yurtta kaldığını yani evde 1 oğlu ve 1 kızı ile birlikte Ramazan Bey’in 2 çocuğunu verdiğini söyledi. mali sorunları olduğu ve onlara bakamadığı için yurtlara gitti. Harun Bey, eski eşi çok yalan söyledi, çok konuştu, eşinin kendisini aldattığını ve engelli oğlu yüzünden ondan ayrıldığını, sevdiği kişinin eşi olduğunu, ondan ayrıldığını söyledi. onun yüzünden ve yapamadığı için onunla dokuz yıl dini bir nikahla evli olduğunu söyledi. o adamla. Yayından 2 saat sonra Sema’nın bulunduğu söylenince Sema yanına giderek annesinin bulunamadığını ve aranmamasını istedi.

Sema stüdyoya geldi, Suzan Hanım gözyaşlarına boğuldu ve kızına sarıldı. Sema evden çıkmadığını, bir iki günlüğüne arkadaşlarını görmeye gittiğini, annesinin neden yayında olduğunu anlamadığını ve Duran’ın kardeşinin onu karakola götürdüğünü söylüyor. Esra Erol’un sorusuna Sema, uyuşturucu kullanmadığını ancak arkadaşına bir şey olmasın diye kendi içtiğini açıklayarak aradan 2-3 yıl geçtiğini söyledi. Esra Erol, Dilber Hanım’ın bulunduğunu duyururken, Ümmühan Hanım ve Mehmet Bey gözyaşları içinde kendilerine teşekkür etti. Mehmet Bey Esra Erol’a dua eder ve Esra Erol olmadan onu bulamayacağını, karakola gittiğini, bilgi alamadıklarını, kızının 26 yılını üç dört ay boyunca tamamladığını söyler. , ve onlar ekmekten kesildi. Musa Bey ve Amine Hanım anlaşarak boşandılar.

Her iki taraf da birbirine açık bir yol diliyor. Amine Hanım iftiralar konusunda eşine haklarını vermediğini, Musa Bey ise haklarına izin vermediğini ifade etti. Hatice Hanım, yol yakınken oğlundan dönmesini istediğinde Sedanur, kocasının elini tutacağını ve asla bırakmayacağını söyledi. Hatice Hanım, oğlunun gelini sevseydi neden arkadaşına kaçacağını sorar. Sedanur, şahsın kayınvalidesinin parasıyla işe alındığını söyledi. İlkay Hanım, kayınvalidesi ile konuştuğunu ve ablası Hatice’nin çok iyi bir insan olduğunu söylediğinde Hatice Hanım hiçbir zaman yanlış bir şey yapmadığını ve hatta çocuklarına baktığını söyledi.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *