ESRA EROL CANLI İZLE ATV LİNK 28 EKİM 2021 | Engelli 4.5 aylık hamile Gülseren müzikholde çalışmaya başladı!

Esra Erol’da bugün ATV yayını… Esra Erol canlı yayında yeğeni Hatice Hanım’ın cinsiyetini öğreniyor… Gülseren’in 4.5 aylık hamile ve engelli annesinin çığlığı! Esra Erol buldu! Aylardır onlardan haber alamayan Dilber ve ailesiyle yeniden bir araya gelme zamanı. Eşi Utkan ve ailesi, iki aylık hamile olan Fatma’yı sokağa attı. Tamam, şimdi ne olacak? Ali Osman’ın Büyük Açıklaması. ‘Annem babam kaçtı’ Hepsi ve daha fazlası Atv Esra Erol’da…

Esra Erol’un canlı yayınında bugün tartışılan konular Türkiye gündemine bomba gibi düşecek. 16.20. Bu sezonda boşanma sürecinde ve sonrasında çocuklarına mağdur olan ebeveynlerin velayet savaşında arabuluculuk yapacak. Uzun yıllar ailelerine kavuşamayanlar, evlilik vaadiyle aldatılanlar, kayıp çocuğunu bulmaya çalışanlar, herhangi bir sorun yaşayanlar, sorun ne olursa olsun aramaya devam edin. aradıkları çözüm için. Esra Erol.

ATV ESRA EROL CANLI YAYIN

ESRA EROL ARALIK BULUNDU, AYDAN HABER YOK! Özlemler bitecek!

Kızım 4,5 AYLIK hamile ve %50 BEBEK,

MÜZİK SALONUNDA ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN!”.

KIZLAR SADECE ÇEKİLİŞİNİ KASAP ALİ’YE YAZIYOR! AHMET BEY’İN İSYANI!

İLK KEZ YAŞAMASINI ÖĞRENECEK Torununun Cinsiyeti! HATICE İŞARET NASIL TEPKİ VERECEK?

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *