Müge Anlı’da aranan Bilsen Pirpor’un sevgilisi sabırları zorladı! Her cümlesi çelişkili

Müge Anlı’da kayıp olarak aranan Bilsen Pirpor’un sevgilisi Yüksel Yıldırım’ın canlı yayındaki çelişki dolu ifadeleri tepki çekti. Müge Anlı, Yüksel Yıldırım’ın yalanlarını görgü tanıkları ve program kayıtlarıyla ortaya çıkardı. Lüleburgaz’da bulunan bir cesedin talihsiz kadına ait olabileceğini söyleyen Müge Anlı, Yıldırım’ın bazı ifadelerine tepki gösterdi. Öte yandan Yıldırım’ın kendisinden 41 yaş küçük genç bir kızla görüştüğü de ortaya çıktı.

58 yaşındaki araştırmacı Muhabir Müge Anlı kayıp arıyor Yüksel Yıldırım ile yaşadığı kişinin sevgilisi Pirpor’u tanıyorsanız, canlı yayında yalanları bitmek tükenmek bilmeyen bir şekilde sıralıyor. Sevgilisinin evden ayrıldığını açıklayan ve merhum eski kocasının peşine düşeceğini söyleyen Yıldırım, birkaç dakika önce yaptığı açıklamayı da yalanladı. Yüksel Yıldırım’ın yalanlarını tanıklara ve program tutanaklarına aktaran Müge Anlı, Lüleburgaz’da bulunan ve talihsiz kadına ait olabilecek bir ceset hakkında bilgi paylaştı. Şüphe oklarını çeken Yıldırım’ın talihsiz kadına bir şey yapmış olabileceği ve kendisinden 41 yaş küçük bir kızla tanıştığı ortaya çıktı.

“ESKİ KOCAMI RÜYAMDA GÖRDÜM”

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinden 58 yaşındaki Bilsen Pirpor, 21 Ağustos’ta şüpheli bir şekilde ortadan kayboldu. Birlikte yaşadığı sevgilisi Yüksel Yıldırım’ın ifadesine göre, “Kayıp yaşlı bir koca hayal ettim. “Ben de öleceğim” diyerek evden ayrılan Pirpor’dan bir daha haber alınamadı. Haftalardır kendilerine ulaşılamayan kayıp kadını bulmak için araştırmacı gazeteci Müge Anlı’dan yardım isteyen endişeli aile, kızlarının sevgilisi Yüksel Yıldırım’ın değerli ifade ve davranışlarına dikkat çekti.

TÜM RAPORLAR DEVAM ETMEKTEDİR

Sevgilisinin ortadan kaybolmasının ardından çelişkili ve çelişkili açıklamalar yaparak dikkatleri üzerine çeken Yıldırım, iddiaların ardından bugün Müge Anlı’nın yayınına konuk oldu. Ancak canlı yayında söylediği her şeyi yalanlayan ve dakikalar içinde çeşitli açıklamalarda bulunan 65 yaşındaki emekli metresi, söyledikleriyle sabrını sınadı. Yıldırım ilk ifadesinde annesinin sevgilisini evden çıkarken gördüğünü, sonraki ifadesinde kıyma alması için 300 lira verdiği sevgilisinin yanından ayrıldıktan sonra kaybolduğunu söyledi.

MÜGE ANLI’DAN TEPKİ: NEDEN YALAN SÖYLÜYORSUN

Bilsen Pirpor’un ortada olmayan telefonu ve pasaportunu da kendisine bir köylüsünün bulup verdiğini, kendisinin de ailesine teslim ettiğini söyleyen Yıldırım’ı bu konuda da yalanlayan ifadeler art arda geldi. Program kayıtları ve görgü tanıklarıyla Yıldırım’ın yalan söylediğini ortaya çıkaran Müge Anlı, “Bunlar senin anlattığın gibi olmaz. Sana telefon nerede dediğimde teyzesinin kızında dedin. Ama vermemişsin… Dün de telefon bendeyse Allah benim belamı versin dedin. Neden yalan söylüyorsun?” diye tepki gösterdi.

KİMLİĞİ BELİRSİZ CESET KAYIP KADINA AİT OLABİLİR

Öte yandan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, canlı yayında Lüleburgaz’da bulunan kimliği belirsiz bir kadın cesedinin bilgisini paylaştı. Bulunan cesetle kolundaki dövmesi ve giysileri eşleşen talihsiz kadının, ölmüş olabileceği ihtimali gündeme getirildi. Birlikte yaşadığı sevgilisinin kaybıyla ilgili başına bir şey getirmiş olabileceği de düşünülen Yıldırım’ın kendisinden 41 yaş küçük genç bir kızla görüştüğü de ortaya çıktı.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *