Esra Erol’da Hatice Hanım, İlkay, Sedanur ve Emrullah Bey’in aşk ilişkisi nedir? Hatice Uzun kimdir, nerelidir?

Hatice Hanım’ın kararı bugün Esra Erol’un programında belli olacak. Birçok izleyici Sedanur ve Emrullah olayı hakkında bilgi arıyor. Peki ya Hatice, Sedanur ve Emrullah’ın Esra Erol’un programında yaşadığı olay?

Uzun Ailesi arasındaki olumsuzluklar Esra Erol’un şovunda oynandı. Gelini dolandırıcılık, hırsızlık ve oğlu Emrullah Uzun’u kaçırmakla suçlayan Anne Hatice Uzun, suçlamalarına devam etti. Programa Emrullah Uzun ve eşi Sedanur Uzun da katılarak cevap hakkını kullandı. Esra Erol’un programında yer alan Sedanur ve Emrullah olayının son senaryosu bu…

Hatice Hanım – Esra Erol’da Sedanur ve Emrullah olayı neydi?

Esra Erol’daki gösteriye Sedanur ve Emrullah Bey katıldı. Hatice Hanım oğlunun arayıp ‘Anne kurtar beni’ dediğini söyleyince Emrullah Bey öyle olmadığını açıkladı. Annesinin de bunu bildiği konusunda ısrar ediyor. Hatice Hanım, içki içen oğlunu sorgulayarak, karısının öğretmen olduğunu, karısının olmadığını savunarak, ona neden ihanet ettiği sorularına yanıt arar. Emrullah Bey kardeşine sordu. Annesinin iddialarının gerçeği yansıtmadığını iddia eden Emrullah Uzun, eşiyle Haziran 2020’den beri birlikte olduklarını söyledi. Annesinin evliliklerine başlangıçta destek olduğunu söyleyen genç adam, “Zaten aşıktık. . Bize destek olduklarında hemen evlenmeye karar verdik.” Kaçırma iddialarına da karşı çıkan Emrullah Uzun, “Daha önce eşimle tartıştım. Sonra barıştık ve gelip onu görmemi istedi. İşte kaçırma olayı budur” dedi.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *