Müge Anlı Son Bölüm 29 Ekim 2021 Cuma Tamamı Tek Parça izle! Müge Anlı’dan tepki “Bu cinayet fail meçhul kalmayacak”

 

29 Ekim 2021 Cuma günü canlı atv Müge Anlı’da son dakika haberi Tatlı Sert!

MÜGE ANLI 29 EKİM 2021 CUMA TEK PARÇASININ TÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

29 Ekim 2021 Cuma günü Müge Anlı ve Tatlı Sert’in canlı yayınında neler yaşandı?

Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun… 58 yaşındaki Bilsen Pirpor’un hüzünlü sonu. Kimliği belirsiz bir cesedin kimliği belirlendi. Bay Yüksel gözyaşlarına boğulurken, Bayan Bilsen’in annesi, kızının Yüksel Bay tarafından harcandığını söyledi. Şuayip Bey, kardeşinin katilinin Yüksel Bey olduğunu ifade etti.

Yüksel Bey, “Onu öldürürsem Allah belamı versin” dedi. Şuayip, 15 gün önce pasaportunu annesine vermeye gittiğinde Yüksel Bey’in Azeri bir kadının öldürüldüğünü ve yabancı bir çocuğun tutuklandığını nereden bildiğini sordu. Ayşe Hanım, Yüksel Bey’in kendisine “Burgaz’da bir ceset bulundu ama Özbek olduğunu” söylediğini ve aslında Yüksel Bey’in kendisine zarar verdiğini söyledi. Yayının ardından Kerime Hanım ve Şuayip Bey adliyeye giderek Bilsen Hanım’ın cesedini teşhis etti.

Sayın Şuayip, bu kişinin kardeşi olduğunu belirterek, kendisinin faili meçhul biri olarak görüldüğünü ve yetimler mezarlığına defnedildiğini söyledi. Ağabeyinin saçlarının döküldüğünü söyleyen Şuayip Bey, kardeşinin bunu hak etmediğini söyledi. Biliyorsan Pirpor’un metresinin evini arama. Müge Anlı telefondan ne çıkacağını göreceklerini söylüyor, Yüksel Bey’e kadının cesedinin bulunduğunu söylüyor, hiç tepki vermiyor, Lüleburgaz’da bulunduğunu söyleyince gitmedik dedi. orada, kadının kolunda dövme olduğu söylenince tepki vermedi, dövmenin şeklini bile söylemedi, özellikle söylemedi. Müge Anlı, bir kadının dövmesinin bir buçuk yıl boyunca bilinebileceğini ve bunun imkansız olduğunu söylüyor. Özür dilediğini söyledi ama öyle düşündü ve insanlar ayrıntı vermediği için bulunamayacağını düşündüler. 22 yaşındaki genç bulundu

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *