Emanet 241. bölüm özeti, dizide neler oluyor? Emanet dizisi 241. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet dizisinin 241. bölümü, fragmandan gelen görüntülerle gündeme bomba gibi düştü. Seher’in sakin hayatı Kırıklı ailesinin eşi olan ablasının ölümüyle sarsılır ve hayatta kalma mücadelesi verirken aileleri ve sevdikleri tarafından sınanırlar. Yayınlandığı ilk günden beri herkesi ekrana kilitleyen Emanet dizisinin yeni bölümü için geri sayım başladı.

Emanet 241. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımları ve bomba oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren Emanet dizisindeki çiftin kesişen yolları artık bambaşka ve keskin bir döneme girmek üzere. İşte duygunun bir an olsun eksik olmadığı Emanet dizisinin yeni bölüm fragmanı ve özet detayları 241.

Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Emanet haftanın yeni bölümüyle 19:00’da Kanal 7’de.

EMANET 241. YENİ BÖLÜM Fragmanı

GÜVENLE DEĞİŞEN HAYATLARIN HİKAYESİ

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı Kırıklı ailesinin eşi olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve zalimliği ile ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye teslim etmeye niyeti yoktur.

Gücünü ancak masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

About Min

Check Also

¡Premio para Hande Erçel y Kerem Bürsin, estrellas de “You Play Door”! ¿Pueden Yaman y Özge Gürel superarlo?

Kerem Bürsin y Hande Erçel, estrellas de la serie de televisión Sen Çal Kapımı, que …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *