Esra Erol’da şok! ‘Annem Ramazan’la kaçtı, babam da Ramazan’ın karısını…’

Esra Erol’un programında yer alan Ali Osman, ilginç hayat hikayesiyle stüdyoyu ve Esra Erol’u büyüledi. Osman, annesinin Ramazan adında bir adamla, babasının ise Ramazan’ın evli eşi Nurcan ile kaçtığını söyledi.

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında ilginç bir konu işlenmeye başladı. Programa katılan 22 yaşındaki Ali Osman, anne ve babasının evden kaçtığını ve yardım istediğini söyledi.

Ailesinin içinde bulunduğu durumu anlatan Osman, “Annem babam nişanlısıyla kaçıp bizi terk etti” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Genç adam, annesi Aynur’un oyun yoluyla tanıştığı Ramazan adlı bir adama kaçtığını söyledi. Ali Osman, annesinin kaçmasından kısa bir süre sonra olayların daha da ilginç bir hal aldığını belirterek, “Babam Harun, Ramazan’ın nişanlısı Nurcan’a kaçtı, annem oradan kaçtı” dedi. Ali Osman’ın annesi Aynur, Ramazan ayına kaçarken 8 yaşındaki kızını da yanına aldığını sözlerine ekledi.

DEVLETTEN PARA ALMAK İÇİN EVLENMEDİLER

Ali Osman’ın babası Harun ile annesi Aynur’un resmi olarak evli olmadıkları ancak kaçmadan önce aynı evde yaşamaya devam ettikleri biliniyor. Engelli çocukları Mehmet’in parasını alabilmek için devleti bu şekilde kandırdıkları ortaya çıktı.

Yasak aşkı yüzünden engelli çocuğunu sokağa attı

Harun’un sadece Eskişehir’de birlikte yaşadığı Nurcan için dini nikah yaptığı biliniyor. Aynı zamanda Harun’un Nurcan’ın çocuklarına baktığı ancak Nurcan’ın engelli çocuğu Mehmet’i istemediği için cebine 50 TL doldurup sokağa gönderdiği söyleniyor. Ali Osman, sokakta yaşayan kardeşine devletin yardımıyla bir otelde bakmış, ancak devlet bir süre sonra onu huzurevine yerleştirmiştir.

ALİ OSMAN HİKMET 150 BİN

Babasının evden çıkınca tüm eşyalarını sattığını söyleyen Ali Osman, 150 bin TL borcu olduğunu ve nişanlısının onun yüzünden babasının evinde kalmaya başladığını söyledi.

ANNE RAMAZANA ÇIKTIĞINI ONAYLADI

Hakkındaki iddiaların ardından telefonla kamuoyuna açıklama yapan Aynur’un annesi, Aynur’un Ramazan ayına kadar kaçtığını doğrulayarak, Harun’un Eskişehir’de yalnız olduğunu söyledi.

 

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *