Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

TVGazetesi.com / Detay – Son dönemin iki önemli genç oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu, Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinin başrollerinde bir araya geldi.

7 Eylül 2020’de başlayan dizi, Haziran ayında 205. bölümü ile sezon sonuna yaklaşırken ara verdi. 2 aylık bir aradan sonra tekrar bir araya gelen dizi ekibi, ikinci sezon için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Dizi sayesinde öne çıkan Seher ve Yaman karakterlerini canlandıran Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan, her geçen gün daha da popüler hale geliyor. Dizi yaz aylarında yayınlanmasa da bu durum en çok konuşulan oyuncular listesinde 4. sıraya yükselen iki genç oyuncu için büyük önem taşıyor.

Bir çok ünlü isim dizi yayındayken en çok konuşulanlar arasına girerken, iki genç isim de yayında olmadıkları bir dönemde en çok konuşulan ünlüler arasında listenin en üst sıralarına çıkmayı başardı.

Emanet dizisinin ikinci sezonunu heyecanla bekleyenler 13 Eylül Pazartesi akşamı saat 19:00’da Kanal 7 ekranına kilitlenecek.

Seher ve Yaman karakterlerinin hikayesi kaldığı yerden devam edecek. Dramatik yönü artan ikinci sezona başlayacak olan Emanet dizisinde oldukça duygusal sahneler göreceksiniz.

Fragmanlara yansıyan görüntüler, iki başrol oyuncusunun karakterlerini içselleştirdiğini ve çok daha iyi oynayacaklarını gösteriyordu.

Sosyal medyada iki genç oyuncu bir süredir hayran Escort dizisinin reklamını yapıyor ve heyecanla hikayenin başlamasını bekliyor.

Yeni sezon, Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan’a daha geniş kitlelere ulaşma ve daha hızlı popüler olma fırsatı sunacak.

About Min

Check Also

Melisa Döngel (‘El amor está en el aire’), víctima de un intento de agresión en su casa

La actriz que interpretó a Ceren Basar, la mejor amiga de Eda Yildiz en la …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *