Müge Anlı’daki Bilsen Pirpor Olayı Nedir? Pirpor’un nasıl öldüğünü, ona kimin zarar verdiğini biliyorsanız, otopsi sonuçları ve katili biliniyor mu?

Müge Anlı’da aranan Bilsen Pirpor’un cansız bedeni, yakınlarının 69 gündür kayıp olduğunu söylemesi üzerine bulundu. Kırklareli’nde kaybolan 58 yaşındaki Pirpor’un cesedi dere kenarında bulundu. Mutsuz kadının evli eşi Yüksel Yıldırım’ın çelişkili ifadelerinden yola çıkarak olayın cinayet olup olmadığının belirlenmesi için soruşturma başlatıldı. Müge Anlı’daki Bilsen Pirpor davasına ilişkin soruşturmalarda, “Bilsen Pirpor nasıl öldü, kendisine kim zarar verdi, otopsi sonuçları ve katili belirlendi?” sorular yer almaktadır. En son olay ve durumların detayları haber bültenimizde mevcuttur.

ATV’nin sevilen dizisi Müge Anlı ve Tatlı Sert’in her bölümünde yeni bir gizem perdesi açılıyor. Önceki bölümlerde Bilsen Pirpor olayıyla seyirciyi ekrana kilitleyen programda Pirpor’un cansız bedenine ulaşıldığı aktarılmıştı. Rahmetli eski kocasının kendisini araması üzerine evden ayrılan ve 69 gün sonra cansız cesedi bulunan kadının ölüm nedeni birçok kişi tarafından sorgulanıyor. Pirpor’un nasıl öldüğünü ve ona kimin zarar verdiğini biliyorsanız, katillerinin tespit edilip edilmediği gibi sorular cevap arıyor. Etkinliğin detayları aşağıdadır.

MÜGE ANLI’DA PIRPOR ETKİNLİĞİ NEDİR?

Kırklareli’nde 69 gündür kayıp olan 58 yaşındaki Bilsen Pirpor’un cesedi evinden 17 km uzakta bulundu. Dere yatağının yanında bulunan cesedin sol kolunda dövme olduğu ve talihsiz bir kadına ait olduğu söyleniyor. Eşini 7 yıl önce kaybeden ve 21 Ağustos sabahı “Eşim beni arıyor” diyerek evden çıktığı söylenen Pirpor’dan bir daha haber alınamadı.

PIRPOR, KİMİN NASIL ÖLDÜRDÜĞÜNÜ BİLİYOR MUSUNUZ?

Bilsen Pirpor’un ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılması istendi. Yüksel Yıldırım’ın evinde yapılan lüminesans incelemesi ve otopsi raporu sonucunda daha fazla detay ortaya çıkacak. Pirpor’un ölüm nedeni öğrenildiğinde haber bültenimizde yer alacaktır.

İmam’ın nişanlısının çelişkili ifadeleri tepki çekti!

Talihsiz kadının cinayetin kurbanı olup olmadığı araştırılıyor. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılan Prens Pirpor’un evli eşi Yüksel Yıldırım’ın canlı yayında yaptığı çelişkili açıklamalar tepkilere yol açtı. Pirpor’un kızları bu iddiaları fark edince Müge Anlı da Yıldırım’ın bazı iddialarına tepki gösterdi.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *