Sıla Türkoğlu kimdir, kaç yaşında? Emanet dizisinin Seher’i Sıla Türkoğlu aslen nereli, evli mi?

Emanet dizisinin kadın başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, ‘Seher’ karakterini canlandırıyor. Daha önce Yemin dizisinde Emir’in engelli kardeşi Suna’yı canlandıran Sıla Türkoğlu, yüz ifadeleri ve güzelliğiyle izleyenleri büyülerken, şimdi de Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Emanet’te öne çıkan isimler arasında. Emanet dizisinde Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu ve hayat hikayesine dair tüm detaylar haberimizde.

Sıla Türkoğlu, Emanet dizisinde ‘Seher’ karakteri ile öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle büyük beğeni toplayan Emanet dizisinde başrolü Sıla Türkoğlu üstleniyor. Peki Sıla Türkoğlu kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir, evli midir, hangi dizi ve filmlerde rol almıştır?

EMANET SEHER KİMDİR?

Seher, Yusuf’un güvenini alan kişidir. Ablası Kevser ölürken, oğlu Yusuf’u kardeşi Seher’e emanet etti; Kırım ailesi nedeniyle yıllardır ablası Kevser’i göremeyen Seher, ablasının ölümüyle şok olurken, bu acılara dayanamayan babası Yusuf kalp krizi geçirerek vefat eder. Hem ablasını hem de babasını bir anda kaybeden Seher, ablasının mütevellisi Yusuf’u bırakarak hayata tutunan tek daldır.

Yeğeni Yusuf’u Kırım ailesinden kurtarmak isteyen Seher, kalbi taşlaşmış Yaman’ı yumuşatmaya ve ona merhamet etmeye çalışırken Yaman’a aşık olur.

SıLA TÜRKOĞLU KİMDİR?

18 Nisan 1999 İzmir doğumlu olan Sıla Türkoğlu, 21 yaşından küçük. İzmir’in güzel kızlarından Bornovalı Sıla Türkoğlu, 19 yaşında Ağlayan Anne dizisiyle oyunculuğa başladı.

Tunay Management ile çalışan Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu Sıla Türkoğlu, üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başladı ve henüz lise öğrencisiyken setlerde yer aldı. Şimdi ise Söz dizisinin yapımcısı Nazmiye Yılmaz’ın dikkatini çekmeyi başaran Sıla Türkoğlu, yapımcı Nazmiye Yılmaz’da başrol oynayabileceğini gösterdi. Yemin dizisinin şimdiden milyonlarca hayranı olan Sıla Türkoğlu, güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile günlük dizilerde de başrol oynamayı hak etti. Birçok otorite Sıla Türkoğlu’nu yeteneğinden dolayı övdü. Sıla Türkoğlu’nun hedefleri arasında harika bir dizide başrol oynamak ve üniversite okumak var.

SıLA TÜRKOĞLU’NUN KAÇ KAÇ VAR?

Sıla Türkoğlu 21 yaşındadır ve 18 Nisan 1999 doğumludur.

Sıla Türkoğlu 1.68 cm boyunda ve Sıla Türkoğlu 55 kg ağırlığındadır.

Sıla Türkoğlu’nun bilinen bir sevgilisi ya da sevgilisi yoktur.

About Min

Check Also

¡Premio para Hande Erçel y Kerem Bürsin, estrellas de “You Play Door”! ¿Pueden Yaman y Özge Gürel superarlo?

Kerem Bürsin y Hande Erçel, estrellas de la serie de televisión Sen Çal Kapımı, que …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *