Son zamanlarda TV şovlarında gördüğümüz şaşırtıcı gerçekler ve beyin emici deneyimler

Bildiğiniz gibi yine en çok izlenen gündüz programları! Özellikle Müge Anlı, Esra Erol, Didem Arslan ve Ece Üner gibi isimlerin sunduğu şovlarda yaşananları konuşuyoruz. Skandallar, itiraflar, kayıplar, cinayetler… Haydi bakalım geçtiğimiz haftalarda canlı yayınlarda neler oluyor…

Esra Erol’dan yardım isteyen 22 yaşındaki Ali Osman, ailesi hakkında ilginç açıklamalar yaptı. Ali Osman, annesi Aynur’un Ramazan adında bir adamla kaçmasının ardından babası Harun’un da Ramazan’ın nişanlısı Nurcan’a kaçtığını söyledi.

Bu iddiaların ardından eşinin yeğeniyle kaçtığı iddia edilen Hatice ve yeğeni Süleyman, iddialara yanıt vermek için canlı yayına bağlandı. Seçer’in eşi Hatice, Süleyman’la kaçmadığını, Seçer’den kurtulmak için Süleyman’la plan yaptıklarını söylüyor.

Hatice’nin ifadesinin ardından yeğeni Süleyman, teyzesinin yanında olmadığını itiraf ederek şiddet gördüğü için Hatice’nin kendisinden kurtulmasını istediğini ve böyle bir oyun ayarladıklarını söyledi.

9 Aralık 2020’de İstanbul Bağcılar’daki evinde boğularak öldürülen dört çocuk annesi Nurgül Beyhan’ın ailesi, evinde ölü bulunan Beyhan’ın katilinin bulunması için Müge Anlı’dan yardım istedi.

Müge Anlı, genç kadının vücudunun alt kısmının boğularak öldürüldüğünü, sağ ayağının altında iç çamaşırı olduğunu, tişörtün göğüs kısmının üstte açıkta olduğunu söyledi.

Ablasının 2017’de kaybolduğuna dair inanılmaz iddialarda bulunan Fatma Karadağ, sevgilisi Cemal adlı bir adamın ağabeyine zarar verdiğini söylüyor.

 

Hatta Cemal’in klozete kilitlediği Mehmet Karahan’ın kaybı için giyindiğini, koku olmasın diye sürekli su döktüğünü, oda spreyleri sıktığını söyledi.

Ardından gelen yayında, ismini vermek istemeyen bir kadın, Fatma ile hastanede görüştüklerini ve Cemal’in kadınlara hastane tuvaletlerinin resimlerini çekerek şantaj yaptığını ifade etti.

Davacıya göre Cemal, dulları önce resim sonra da para isteyerek bu şekilde cezbetmiştir. Ayrıca Fatma, Cemal’i herkese eşi olarak tanıtır.

Daha sonra Müge Anlı, şantaj ve dolandırıcılığı doğrulayan bilgileri paylaştı. Fatma’nın 6 yılda 598 kez 4 farklı ilde 31 hastaneye gittiğini anlattı.

Programda günlerdir konuşulan fotoğraf da canlı yayınlandı. Fatma, Cemal’in öldüresiye dövdüğü kardeşi Mehmet’in fotoğrafını çektiğini söyledi.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *