Tavrı Esra Erol’u çıldırtıyor! Stüdyo dondu! ” Neden gülüyorsunuz? ”

Esra Erol’un dün yayınlanan bölümünde, sosyal medyada tanıştığı bir adamla kaçan Damla’nın rahat tavrı Esra Erol’u kızdırdı.

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da dizisinin dün yayınlanan bölümünde, sunucu Esra Erol’un sinirlenmesiyle stüdyo çöktü. Esra Erol, çocuklarını ve eşini bırakıp sosyal medyada tanıştığı bir adamın peşinden koşan Damla’yı sete davet etti. Damla’nın kayınvalidesi ile konuşurken gösterdiği tavır Esra Erol’u kızdırdı.

Kocasını ve çocuklarını geride bırakıp sosyal medyada tanıştığı sevgilisine kaçan Damla, kendisini arayan anne ve babasıyla yüzleşmek için sete gitti. Anne ve babasının kendisine sarılmasından rahatsız olan genç kadın, Esra Erol’a “Esra abla biraz daha uzağa oturabilirler mi?” dedi. Ve ailemin yanında oturmak istemiyorum.

Damla’nın kayınvalidesi, kaçak gelini hakkında konuşmak için telefonla canlı yayına bağlandı. Kayınvalidesi konuşurken gelini Damla gülmeye başladı. Bunu fark eden Esra Erol, Damla’ya dönerek, “Neden gülümsüyorsun Damla? Kayınvalidenizin konuşmasına neden gülüyorsunuz? Damla ise Erol’a “Bilmiyorum tuhaf geliyor” diye yanıt verdi.

Bu sözlere çok kızan Esra Erol, “Garip geliyor? “Çocuklarınızdan vazgeçmeyeceğim” dedi. Bu garip mi? Artık gelini istemiyorum, dedi. Bu garip mi? “Kocası da boşanmayı düşünüyor” dedi. Garip değil mi? ” diye kınadı. Damla’nın Esra Erol’a yanıtı bip oldu.

About Min

Check Also

єѕrα єrσl’un tíktσk’tαkí rєzíllíğínín dєtαчlαrı σrtαчα çıktı! єѕrα єrσl cαnlı чαчındα İnαnılmαz İddíα: вєní kαчвєtmєklє tєhdít єttí!

αтv ve тürĸιye’ɴιɴ eɴ çoĸ ιzleɴeɴ ve вeğeɴιleɴ dιzιlerιɴdeɴ eѕrα erol’dα тιĸтoĸ’υɴ rezαleтιɴιɴ deтαylαrı orтαyα …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *