2 Kasım Emanet 242. Bölüm Tek Parça Full İzle | Kanal 7 Emanet Son Bölüm İzle

Emanet dizisi 242. bölüm 2 Kasım Salı günü Kanal 7’de yayınlandı. Emanet 242.Bölüm izle.

Emanet 242.bölümü 2 Kasım Salı akşamı Kanal 7’de ekrana geldi.

EMANET 241. BÖLÜMDE NE OLDU?

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından yeğeni Yusuf’u yanına alır ve hepsinden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirmiş ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir. Kardeşini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher ve yeğenini kaybeden ve ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman, Seher ve Yusuf’un peşine düşecektir. Ancak, onlara ulaşmak düşündüğünüzden daha zordur. Seher iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında bulur. Bu toplantı ikimiz için de kolay olmayacak. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak? Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon Duygu’yu onun aleyhine çevirir. Sert, katı ve katı olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirler sonucu Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Birbiriyle çelişen iş birliği, zamanla tanışan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK SERİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırım ailesinin eşi olan kız kardeşinin ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; Beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zalimliği ile ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye teslim etmeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

GÜVENLİK SERİSİ MAKALE

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje Tarihçesi: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yusuf Özkı, Bin Özn, Bin Özn, Özkı, Bin Özn Özkı , Özk, Öz, Öz, Öz, Öz, Özk, Özk, Özk, Özk Å Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak yazı odası

Üretim: Şeker yapımı

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Yönetmeni: Gerçek Asla Bitmez

GÜVEN BÖLÜM 242 SAAT

2 Kasım’da ekrana gelen Emanet 242.bölümü tek parça halinde izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

GÜVEN 242. BÖLÜM RÖMORK

About Min

Check Also

Uno de los villanos de Hercai cambió su apariencia y la sorprendió con su belleza.

Entre las Aslanbeys, fue una de las mujeres más influyentes para que persista la división, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *