ATV’de Müge Anlı’da akıllara durgunluk veren video: Ben tuvaletteyken kardeşimin bedeni benimle seks yaptı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert’te sevgilisi Mehmet Karahan’a zulmetmekle suçlayan Fatma Karadağ, skandal bir itirafta bulundu.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert’in programında akıl almaz olaylar yaşanıyor. Gösteriye katılan Fatma Karadağ, sevgilisi için “Ben tuvaletteyken kardeşimin bedeni benimle ilişkiye girdi. Onları birlikte kalmaya zorladı. Bunları yaptı. Hala sesimi yükseltemiyorum. Çünkü ağzımı yastığa koydu. “Banyoda soğuk duşun altındaydım,” dedi.

MEHMET KARAHAN KİMDİR?

Manisa’da yaşayan Mehmet Karahan, 2017 yılında şüpheli bir şekilde ortadan kayboldu. O günden beri kardeşi Mehmet Karahan’dan haber alamayan Fatma Karadağ, ‘Müge Anlı ile Lezzetli Sert’ programına kaydoldu. Karadağ canlı yayında yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

“HAMAMDA HER GÜN YIKANIR”

Daha çok DJ Gezgini olarak bilinen Mehmet Karahan, 2017’den beri kayıp. Kayıp ablası için ‘Müge Anlı ile Lezzetli Sert’ programına katılan Fatma Karadağ, erkek kardeşinin kayıp olduğunu ifade etti. sevgilisi Cemal tarafından dövüldü. Durmaz ve para için öldü.
Olayla ilgili olarak, “Kardeşimi aldattıktan sonra bana çiçekli pijama giydirdi. Tuvalete oturdu. Kokmaması için her gün banyoda yıkıyor. İçine oda spreyi sıkıyor. Beni bir süre evden kovdu. O sırada ağabeyimi halıya sarıp gömdü” dedi. Müge Anlı, iki yıldır evinde zorla tutulduğunu söyleyen Karadağ’ı yalanlayan belgeleri yayınladı.

KAHRAMAN KADIN

Kardeşinin 6-26 Şubat 2017 tarihleri ​​arasında dövülerek öldürüldüğünü ve zorla evde tutulduğunu iddia eden Karadağ’ın hastane kayıtları ortaya çıktı. Karadağ’ın iki farklı test kaydını ortaya çıkaran Anlı, Karadağ’ın sevgilisiyle iş birliği yaptığını da söyledi. Anlı, ikilinin kadınlara şantaj yaparak para aldığını, çıplak fotoğraflarını çekip onlara ödünç verdiğini söyledi.

Ortaya çıkan bilgilerin yanı sıra canlı yayına katılan Karadağ’ın kızı Rukiye Özgüvenç ve damadı Muammer Özgüvenç de Karadağ’ı suçladı. Özgüvenç’in eşi, amcasının öldürülmesine annesinin de karıştığını doğruladı. Karadağ’ın damadı, kayınvalidesinin sevgilisi Cemal Durmaz ile evliyken kaçtığını, birlikte aldattıklarını ve kardeşinin kaybından da kendisinin sorumlu olduğunu iddia ediyor. Özgüvenç, Mehmet Karadağ’ın cesedinin nerede olduğunu bildiğini iddia ediyor.

About Min

Check Also

мügє αиℓı кαzα мı gєçιя∂ι? мügє αиℓı’иıи ѕσи нαℓι мιℓуσиℓαяı αğℓαттı! ѕσи αçıкℓαмα gєℓ∂ι! иє σℓυуσя?

αтν єкяαиℓαяıиıи єи ѕєνιℓєи ρяσgяαмℓαяıи∂αи мügє αиℓı ιℓє тαтℓı ѕєят’ι αğıяℓαуαи мügє αиℓı кαzα мı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *