Emanet dizisi 243. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com – Haberler | Gündem 3 Kasım 2021 Çarşamba 00:39

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet bugün 242. bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölümden sonra yeni bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edildi. Peki Emanet 243. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 242. bölümde neler oldu? Emanet’in yeni bölümünde neler olacak?

Emanet’in yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Emanet dizisi 243 numaralı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet 243. bölümde neler olacak? Ayrıntılar burada.

EMANET 243 BÖLÜM Fragmanı YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanan dizinin 242. bölümünün ardından 243. bölüm fragmanı yayınlandı.

YENİ BÖLÜM RÖPORTAJINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

EMANET SON BÖLÜMDE NE OLDU?

YAMAN SEHER SORUNUNU SÖYLEYEBİLİR Mİ?

Seyircinin merakla beklediği Emanet ikinci sezon bölümleriyle haftanın her günü 19:00’da Kanal 7’de ekranlarda.

Seher, yaşadığı büyük yıkımın ardından yeğeni Yusuf’u yanına alır ve hepsinden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’e yeni insanlar getirmiş ve ona geçmişin izlerini silme fırsatı vermiştir.

Seher ve yeğenini kardeşini korumak için söylediği yalanla kaybeden Yaman’ın ilk işi Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak, onlara ulaşmak düşündüğünüzden daha zordur. Seher iz bırakmadı. Yusuf’la kurduğu mütevazı hayata alışmaya çalışan Seher, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında bulur. Bu toplantı ikimiz için de kolay olmayacak. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse, onları ayıran yalan da o kadar büyük olur. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacak?

Hayatında mesleğinden başka hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için tek amaç suçluları yakalayıp adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon Duygu’yu onun aleyhine çevirir. Sert, katı ve katı olan Duygu, aynı zamanda başarılı bir polistir. Üstlerinden gelen emirler sonucu Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Birbiriyle çelişen iş birliği, sonunda karşılaşan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikayenin başlangıcı mı olacak?

GÜVENLİK NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla yaşayan mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin hayatı Kırıklı ailesinin eşi olan ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiğine dair bir güveniniz var; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve zalimliği ile ünlü bir işadamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye teslim etmeye niyeti yoktur. Gücünü ancak masumiyetinden ve sabrından alan Seher, güçlü Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera Kırıklı yalısında uzun zamandır saklanan sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir güven yeşermeye başlayacaktır.

About Min

Check Also

Melisa Döngel (‘El amor está en el aire’), víctima de un intento de agresión en su casa

La actriz que interpretó a Ceren Basar, la mejor amiga de Eda Yildiz en la …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *